26/7
Dámské letní sandálky

Dámské letní sandálky

26. července 2014 v 00.00 , Sandály

Sponzorované odkazy

Slunce, moře, pláž, léto v plném proudu. Čas pohodlné módy uzpůsobené co nejvíce pro letní dny. Módní značky hýří výprodeji a zároveň se na prodejní pulty postupně dostávají nové podzimní kolekce. I tak jsou v nabídce stále dostupné modely přímo volající po létu. Ve světě obuvi zastupují takováto lákadla především sandálky. Nosí je všichni s velkou oblibou řadu let. Dámské letní sandály zaznamenávají neustálé proměny, ale ve své podstatě se drží starších módních vzorů, jen je nepatrně proměňují a poupravují. Jak vypadají sandálky pro letní sezónu 2014?

Autor: http://www.topofmind.sk/reserved

Autor: http://www.topofmind.sk/reserved

Nízké dámské sandálky

Když přišly do módy ploché sandálky na extrémně nízké podrážce a s uchycením mezi prsty, reakce byly zpočátku rozpačité. Dnes patří mezi nejoblíbenější modely, které se produkují v ohromném množství nehledě na módní trendy. Vydařený design a pohodlí zajistí sandálky od značky Geox. Vydařené jsou stále kolekce Melissa. Vybírat je tedy z čeho. Pravda je, že stále narůstají „gumové“ boty ať už v jakékoliv podobě. Vhodné je při výběru zvážit kvalitu a raději si připlatit, než nosit obuv, která nemusí mít nejlepší odraz na našem zdraví.

Autor: rr.jpg .(Autor: http://www.topofmind.sk/reserved

Autor: rr.jpg .(Autor: http://www.topofmind.sk/reserved

I samotná podrážka je velmi důležitá, vzhledem k zdravotní stránce. Vždy je lepší menší podpatek nebo silnější platforma. A tím plynule přecházíme k sandálům na klínu.

Dámské sandály na klínku

Jestli se nějaký trend za poslední roky ujal, tak jím jsou boty na platformě – na klínku. Stále se také drží podoba tenisek na klínu, v současné době ještě více na vysoké platformě. Stejné je to s dámskými sandálkami. S uzavřenou špičkou i otevřenou, s pásky kolem kotníku nebo s korkovým klínem. Jedná se o velmi komfortní podobu dámské elegantní obuvi, což je dobrá zpráva pro ty, kteří si na lodičky nepotrpí.

Autor: [* resdv.jpg .(Autor: rr.jpg .(Autor: http://www.topofmind.sk/reserved

Autor: [* resdv.jpg .(Autor: rr.jpg .(Autor: http://www.topofmind.sk/reserved

Shrnutí na závěr. V módě jsou nízké sandály i sandálky na klínu. Předost se dává výraznému zdobení a zajímavým barevným kombinacím. Na druhou stranu stále seženeme jednoduché sandálky pro každodenní nošení.

Zdroj úvodí fotografie: www.topofmind.sk/reserved

Boty a obuv