20/4
Jaro se sneakers novinkami

Jaro se sneakers novinkami

20. dubna 2016 v 17.00 , Boty a výrobci , Boty Nike , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Ikona let devadesátých slaví return. Navrací se ve formě novodobých verzí těch původních. O čem že to hovoříme? No přece o sneakers novinkách od Nike.

Air max Day, o němž jsme psali zde je již minulostí, ale navrací se ikony minulých let, konkrétně devadesátých, ve formě soudobých sneakersek, které vás nenechají chladnými. Je tady zcela nová a spešl kolekce designérů HTM, Air Max BW Ultra a další sneakers novinky z Print a City edice.

Nike Air Max BW Ultra MNike Air Max BW Ultra M

Air Max Classic BW

Tyhle sporty botky jsou jakousi klasikou street fashion stylu a staly se oblíbeným trendy doplňkem mnoha R&B hvězd. Air Max Classic BW letos dostaly do vínku novou barvu. Design nejen v černo-fialové variantě je k mání ve vybraných prodejnách a samozřejmě hlavně na Nike.com. Tyto stylovky ideální na průzkumy do města, jsou z příjemně prodyšného materiálu a mají odlehčenou podešvi. Tím jsou ještě lehčí a pohodlnější než kdy dříve. Můžete je obout na celý den a přesto nepocítíte váhu sporty botky.

Nike Air Max 1 Look of the City ParisNike Air Max 1 Look of the City Paris
Nike Air Max 90 Look fo the City ShanghaiNike Air Max 90 Look fo the City Shanghai

Air Max BW Ultra City collection

Kolekce přichází s větším pohodlím a novými styly, inspirovanými ruchem velkoměst. Design bot je propojením tradičního se secesí a modernou. Ukazují na to tradiční vzory čínského textilu ze Šanghaje na Nike Air Max 90 Ultra, pařížské secese na Nike Air Max 1 Ultra a moderních prvků u všech botek kolekce. Secese se ale projevuje i na newyorských Nike Air Max Thea Ultra, jež se vyznačují potiskem inspirovaným slavnou Chrystler Building.

Nike Blazed Mid printNike Blazed Mid print
Nike Air Max Thea PrintNike Air Max Thea Print

Vyšlápní si jarně a květinově!

Jarní květinové inspirace najdeš na Nike Air Max Thea Print s potiskem třešňových květů, evokujících japonské umění. Nike Air Max 1 print pro změnu kombinují silnou a překvapivě robustní podrážku s něžným a romanticky s rozkvetlým potiskem. Oproti tomu Nike Roshe One Cherry Blossom má designové znaky Asie. A celá edice Nike Roshe One je inspirovaná Zenem – v jeho jednoduchém designu s jarními motivy. Botky Nike Blazed Mid print dostaly k dobru mimo klasický design basketballových Nike Blazed z roku 1972 letos i trendy moderní potisk. A ani divočině nezůstaly Nike nic dlužny – Nike Air Max Safari se vzorem nespoutané přírody na ulici zaručeně zaujmou.

Nike Air Max SafariNike Air Max Safari

Zdroj foto: Nike

Boty a obuv