8/9
Podzim sportovně a v pohodlí? S Puma Unity Collection je to hračka!

Podzim sportovně a v pohodlí? S Puma Unity Collection je to hračka!

8. září 2020 v 00.00, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma dává světu sportovní a pohodlnou kolekci svého oblečení a hlavně sporty botek. Unisex kolekce má spojit všechny sportovní nadšence celého světa. A s přidanou hodnotu k tomu – v souvislosti s nedávnými událostmi se značka Puma také rozhodla věnovat 200 000 dolarů pro boj s nemocí Covid-19.

Hlavní myšlenka, která stojí za vznikem Unity Collection, je, že všichni jsme součástí jednoho světa a sport potažmo pohybové aktivity nás všechny spojují. Dar, který věnuje společnost Puma se váže k nové kolekci a podporuje nepostradatelnou práci WHO. Díky tomu napomáhá předcházet dalšímu šíření nemoci COVID-19 a vrátit svět opět do normálu.

Sport coby sjednocující síla je něco, co je jádrem kolekce. Nová unisex kolekce se skládá nejen z trendy obuvi ve formě tenisek, ale i z oblečení a doplňků. Jsou v ní obsaženy jednoduché černobílé styly, které jsou doplněny logem Puma a menším detailem v podobě barevných pruhů. Ty mají znázorňovat nejrůznější státní vlajky. Některé kousky kolekce jsou navíc povýšeny na vyšší level módy díky zlatému zipu nebo metalickým detailům.

Tenisky a zase tenisky

Kolekce zahrnuje siluety tenisek Puma, jako jsou Future Rider, Ralph Sampson, RS-2 K, RS-X³ a oblíbené Cali Sport. To vše vyvedeno v neutrálních základních barvách a vzorech, které jsou doplněny barevnými detaily v modré, červené, žluté a zelené.

Sporty oblečení

Ač je toto magazín především o obuvi a botkách, nelze opominut oc je zjevné – součástí kolekce jsou nejen tenisky, ale i sporty oblečení. Oblíbenými kousky z Unity Collection jsou černobílá souprava, klasická mikina Puma s logem na prsou či originální batoh ve veganské kůži s logem Puma.

Kde kousky koupíte?

Celá kolekce Unity Collection je dostupná od srpna 2020 na puma.com a vybrané kousky jsou v Česku k mání u prodejců A3Sport, UrbanStore, Footshop, Top4Lifestyle, Espace, Sneakers Molo, Shooos, Aranburu a Puma Concept Store.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv