13/7
Puma UltraRide: stvořena pro pohyb

Puma UltraRide: stvořena pro pohyb

13. července 2020 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma je známa svými vychytávkami v botách pro profesionální a amatérské sportovce. Mezi takové bezesporu patří i jejich nová sporty botka v cool designu pojmenovaná UltraRide.

Zajímavá bota v čistém designu, který evokuje bílá barva se šedou, je doplněna barevnými prvky ve žluté nebo zelené. Bude jistě vaším parťákem pro mnohé aktivity v outdooru. Ultra lehká běžecká bota UltraRide je na to přímo stvořená.

Puma UltraRide se zelenými prvky

Puma UltraRide se zelenými prvky

Puma UltraRide

Je to sporty botka pro maximální pohodlí při běhu, sportu i dalších pohybových outdoor aktivitách. Neoplývá zbytečným materiálem a tak je lehká a s ní i váš krok. A to je zásadní výhoda Ultra Ride botky. Její hmotnost je snížena na minimum, a přesto poskytuje perfektní odpružení a schopnost rychlé reakce.

Je to proto, že je cool sporty botka složena z vrchní lehké a vzdušné části, která je kombinována s technologií Profoamlite pro vysoké odpružení a absorpci nárazů při dopadu nohy na povrch. UltraRide pomáhá všem sportovcům a pohybovým nadšencům dosáhnout jejich nejvyššího potenciálu.

Puma UltraRide s růžovými prvky

Puma UltraRide s růžovými prvky

Výhody boty Puma UltraRide

  • Podrážka boty je navržená tak, aby poskytovala stabilitu od středu chodidla. To v kombinaci s reflexivní špičkou zajišťuje jistotu pohybu a zrychlení při každém kroku.
  • Profoamlite je nová a vylepšená technologie s vysokým odpružením, která je zároveň ultralehká, a tak posouvá hranice nejnižší možné hmotnosti boty zase o krok dál.
  • Bota abízí vzdušnost a prodyšnost, když vrchní část boty je ušita ze síťoviny, která poskytuje maximální ventilaci, zatímco další vrstva boty nabízí pevnou oporu nohy.

Nová sporty botka UltraRide bude dostupná začátkem července 2020 v Top4Sport, na puma.com a v Palladiu.

Puma UltraRide je vhodná pro ženy i muže

Puma UltraRide je vhodná pro ženy i muže

Puma

Světová sporty značka, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se Pumě povedlo vytvořit tradici výroby a designu cool výrobků pro všechny pohybové nadšence.

Puma nabízí mimoto lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. A díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět.

UltraRide nabízí lehký krok  a vzdušnost pro chodidla

UltraRide nabízí lehký krok a vzdušnost pro chodidla

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv