27/4
Sportovní pantofle: Ideální letní volba

Sportovní pantofle: Ideální letní volba

27. dubna 2010 v 00.00, Boty adidas, Boty Nike, Boty Puma, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Hledáte pohodlnou a funkční obuv, která je vhodná na hřiště, na pláž i do města? V tom případě si pořiďte alespoň jedny sportovní pantofle!

Sportovní pantofle jsou ideální volbou každého aktivního jedince. Oceníte je totiž prakticky po dobu celého roku, a to zejména při svých toulkách na krytý plavecký bazén či na tréninku v hale. Nejedná se tedy pouze o letní obuv, jak by se mohlo na první pohled zdát.

icméně sportovní pantofle jsou v teplých letních měsících učiněnou nezbytností! Otevřená obuv je totiž díky svému větrání opravdu vysoce komfortní. Vyhnete se tak nejen nepříjemnému „horku“, ale taktéž eventuálnímu zápachu. Buďte si jisti, zvolte sportovní pantofle- pohodlnou a stylovou obuv!

Sortiment u nás nabízených sportovních pantoflí je opravdu široký. Máte tedy na výběr hned z několika značek. Ty bezesporu nejkvalitnější a designově nejpropracovanější sportovní pantofle pak najdete zejména u značek Adidas, Nike a Puma! Neotálejte s koupí, vždyť tyto značky vždy nabídnou ten největší komfort.

Modely přesně pro vás

Vyberte si letos ten nejlepší model! Seznamte se nyní společně s námi hned se třemi klasickými modely sportovních pantoflí. Vykročte do letošní sezony pohodlně pravou nohou!

Prvním dnes představovaným modelem jsou sportovní pantofle Adidas Duramo Slide v tmavě modrém, „námořnickém“ provedení s třemi charakteristickými pruhy Adidas bílé barvy. Adidas Duramo Slide si oblíbíte již po několika krocích! Jsou totiž velmi pohodlné, a to i díky tomu, že jsou vyrobeny ze syntetického vlákna.

Druhým dnešním modelem jsou poté sportovní pantofle Nike Benassi swoosh. I Nike Benassi swoosh jsou vysoce komfortní. Pokud si tedy tyto sportovní pantofle pořídíte, rozhodně budete spokojeni! Snadno je upotřebíte jak ve sprše, tak na pláži!

Posledním dnešním modelem jsou poté anatomicky tvarované sportovní pantofle Puma Aqua Cat mající vynikající tlumící vlastnosti a elastickou, lehkou podešev. Puma Aqua Cat mají také speciální kanálky usnadňující odtok vody, na bazén jsou prostě ideální!

Zažijte i vy pocit nesmírného pohodlí uvnitř sportovních pantoflí značek Adidas, Nike a Puma!

Sportovní pantofle: Ideální letní volba (http://www.botyaobuv.cz)
Adidas, Pantofle Duramo Slide, 365 kč

Sportovní pantofle: Ideální letní volba (http://www.botyaobuv.cz)
Nike, Pantofle Benassi swoosh, 399 kč

Sportovní pantofle: Ideální letní volba (http://www.botyaobuv.cz)
Puma, Pantofle Aqua Cat 490 kč

zdroj: www.bigbota.cz, www.bigfotbal.cz, www.geekologie.comwww.mapaobchodu.cz

Boty a obuv