28/7
Pořiďte si chlupaté pantofle!

Pořiďte si chlupaté pantofle!

28. července 2016 v 00.00 , Boty Puma , Celebrity a obuv

Sponzorované odkazy

Zpěvačka Rihana spolupracuje nejen se značkou Puma již na vícero polích. Již dávno totiž ale neplatí, že je jen zpěvačkou. Stává se stále více uznávanou designérkou a abmassadorkou různých projektů, kolekcí a produktů.

Momentálně přidala do své kolekce Fenty Puma by Rihanna apartní chlupaté pantofle. Ty jsou nyní k mání již ve čtyřech stylových barevných variantách:

  • bílá
  • růžová
  • černá
  • šedá

Útulnost a pohoda

Kožešinové pantofle jsou součástí spuštěné kampaně, a evokují útulný domov a pohodový styl. Pantofle mají precizně zpracovaný tvar a saténovou pěnovou nášlapnou část. Jsou vyvedeny v nadčasovém designu s popruhem s umělým kožíškem. K pantoflím patří i logo Fenty Puma by Rihanna na stélce, Puma logo na boční straně a vyšívané logo na popruhu z kožíškem.

Při nákupu, který lze uskutečnit od 5.8.2016 na prodejně Puma Concept Store v OC Palladium a na internetových stránkách www.puma.com zvažte, zdali nekoupit o číslo menší velikost, protože pantofle jsou natolik pružné, že mají tendenci se natahovat. Patří proto k opravdu pohodlným kouskům značky Puma.

Tyto chlupaté společnice se mohou stát vaším příjemným parťákem nejen na doma.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv