22/3
Jarně letní kolekce Fenty by Rihanna v prodeji!

Jarně letní kolekce Fenty by Rihanna v prodeji!

22. března 2017 v 00.00, Boty Puma, Kožené boty, Letní boty, Sportovní boty, Tenisky, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Chcete mít neotřelé jaro s nádechem Francie, rokoka, neoklacisismu a sportovní street módy? Pak nepropásněte novu kolekci značky Puma pro jaro a léto Fenty by Rihanna!

Jarně letní kolekce Fenty by Rihanna 2017 právě v tomto měsíci míří do obchodů. Postupně se všechny kousky dostanou do prodeje od března do června 2017. Nyní tedy přichází první březnová a pak dubnová vlna epesních a neotřelých kousků inspirovaných 18. stoletím, francouzským rokokem, neoklasicismem a sportovním pouličním stylem.

Fenty x Puma Bow Sneaker

Fenty x Puma Bow Sneaker

Jarní kolekce Fenty by Rihanna SS17 je charakteristická originálním mixem extravagantních materiálů, složitých volánů, plisování, krajek, korzetových forem, hravých mašlí a proplétáním mužských a ženských aspektů.

To vše se děje v jemných odstínech růžové, mátové, levandulové a bílé, tedy stylových jarně letních pastelových barvičkách. Rihanna v kolekci zůstala věrná sportovnímu dědictví značky Puma a tak rovněž proměňuje v nové struktury tradiční běžecké soupravy, boxerské oblečení, tenisové šaty či polo trika. Kolekce si hraje s tvary a velikostmi, nechybí ani oversized modely.

Fenty x Puma Sneaker Boot Zip

Fenty x Puma Sneaker Boot Zip

Jako první jsou do prodeje uvolněny jedinečné boty, které způsobily pozdvižení již loni v září při své prezentaci na přehlídce v Paříži. Fenty x Puma Bow Slides v olivové a stříbro-růžové pozdvihují obyčejnou letní obuv k bazénu na vyšší level díky té nejjemnější kůži a výrazné mašli.

Fenty x Puma Bow Sneaker je pro změnu velmi ženská verze kultovních běžeckých bot Trinomic, které jsou vyladěny do stejných tónů. Fenty x Puma Sneaker Boot Zip zase využívají platformy, zajímavého řešení zipů a kombinací saténu a kůže. A čtvrtou botou v kolekci je Fenty x Puma Lace Up Heel z prémiové kůže s jehlovým podpatkem.

Fenty x Puma Lace Up Heel

Fenty x Puma Lace Up Heel

Kolekce sestává nejen z bot, ale pojímá i oblečení a doplňky. V České republice budou vybrané produkty kolekce Fenty by Rihanna k dostání exkluzivně v prodejně Footshop v Praze a k mání bude online na Puma.com.

Úvodní foto: Fenty x Puma Bow Slides

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv