29/6
Puma Provoke XT: provokuje k vykročení

Puma Provoke XT: provokuje k vykročení

29. června 2020 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma opět boduje. Nová sporty botka PUMA Provoke XT vás vyprovokuje k vykročení a pohybu. Zcela nová cool tréninková a sporty botky je určena ženám. Je navržena tak, aby splnila požadavky každého workoutu a zároveň stylově doplnila každý outfit a nejen sportovní look.

Nejnovější dynamická silueta boty je neodolatelná. Je tím typem obuvi, kterou nebudete chtít sundat. Byla vytvořena pro ženy, jež mají rády pohyb a nebojí outdoor aktivit.

Puma Provoke XT

Má provokativní styl, geometrické prvky a výrazné barevné detaily. Stabilitu novince zajišťuje technologie TPU ve střední části boty, která zároveň poskytuje perfektní kontrolu pohybu během tréninku. Dalším benefitem je technologie Profoam, která zajišťuje okamžité odpružení při každém kroku.

Novinka Pumy je k mání v bílé s výraznou trendy růžovou, ale i v černé kombinaci se zlatou a šedou. A to není vše – těšte se, protože další barevné varianty budou následovat.

Puma Provoke XT bude k dispozici od konce června 2020 u prodejců A3Sport, Urban Store, Top4Sport, Espace, Aranburu. Půjdete do ní?

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv