3/3
Puma Rider: retro v nové verzi ovládlo jaro 2020

Puma Rider: retro v nové verzi ovládlo jaro 2020

3. března 2020 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma letos na jaře představuje ikonickou botu Rider v několika nových a svěžích stylech.

Retro botka tak dostala novou fazónu a přichází v podobě futuristických i retro prvků v jedinečných sportovních botkách Future Rider Play On a Style Rider Play on.

Puma Future Rider Play On

Puma Future Rider Play On

Puma Future Rider Play On

Teniska Future Rider Play On ve verzích pro muže i ženy je ve finále elegantním spojením bílé podrážky s typickou vlnkou Puma Formstrip na straně boty. To celé je ještě styově doplněno semišovými detaily v několika barevných variacích, které botě dodávají ten správný retro vzhled.

Future Rider Play On vás hodí tak trochu zpět osmdesátých let, což je zdůrazněno sytými barvičkami jako jsou neonově růžová, zelená, oranžová nebo fialová. Retro ráz nese i zajímavě členěná podrážka boty, která je inspirována legendárními kónickými kolíky Federbein spolu s lehce zvýšenou patou.

Puma Style Rider Play on

Puma Style Rider Play on

Puma Style Rider Play on

Tato verze botky nese mnohem více futuristických prvků – ať už z nylonu či ze semišových částí. Technologie Riderfoam botě i vám zajištuje pohodlí při každém kroku a nostalgický výraz kousku dodává zvlněná podrážka v kombinaci klasickým Formstrip v syté a zářivé červené a bílé.

Kde je lze koupit a za kolik?

Obě verze botek od Pumy jsou k mání od 22. února 2020 na Puma.com, ve Footshopu, Queens, UrbanStore, Shooos, Puma Concept Store v Palladiu, Espace a SneakersMolo. Doporučená maloobchodní cena boty Puma Future Rider Play On je 2 599 Kč a verze Puma Style Rider Play on pak stojí 2 299 Kč.

Puma Future Rider Play on

Puma Future Rider Play on

  • Zdroj foto: Puma
  • Úvodní foto: Puma Future Rider Play on
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv