7/1
Cool povánoční slevy značkových tenisek: chyťte si jednu!

Cool povánoční slevy značkových tenisek: chyťte si jednu!

7. ledna 2020 v 00.00 , Boty adidas , Boty Nike , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

A jsme v roce s číslovkou 2020. Všude okolo se rojí povánoční slevové akce. Ani online obchod Queens se značkovými teniskami a oblečením nezahálel. Nabízí docela velký nářez kousků, které byste opomenout neměli.

A proč nakoupit právě na Queens.cz? Jedním z důvodů je kvalita produktů, druhým pak profesionalita přístupu ke každému zákazníkovi a třetím fakt, že slevy jsou nejen velké, ale i velmi lákavé.

Fila V94M Low

Fila V94M Low

A začneme na retro vlně s trendy teniskami značky Fila, pojmenovanými Fila V94M Low v bílém provedení s tmavě modrými a zelenými prvky a černou tvarovanou podrážkou. Na podrážce stejně jako na boku svršku tenisky najdete epesní logo značky. Retro kousek vyjde po slevě z 3 399 Kč na 1 330 Kč.

Puma Basket Bow SB Wn's

Puma Basket Bow SB Wn's

Druhým tipem potěšíme především dámy. Tyto dámské tenisky značky Puma pojmenované Basket Bow SB jsou bílé s prima fialovými prvky, v nichž dominuje hlavně velká mašle na patě sporty botek. Tenisky vás vyjdou po slevě z 2699 Kč jen 1050 Kč.

ARKK Octako FG W13

ARKK Octako FG W13

A pokračujeme značkou Arkk, která se svými originálně provedenými teniskami modelu Octako jistě zaujme. Nízké tenisky ve světle olivovém provedení mají černé detaily a vypadají jako velké ponožky. A stejně tak jsou i pohodlné. Stojí po slevě z 3 999 Kč aktuálně 1 200 Kč.

adidas Performance Adizero Prime LTD

adidas Performance Adizero Prime LTD

Atraktivní melírovaný vzhled a design mají i další tenisky, tentokrát od značky adidas. Tyto nízké adidas Performance Adizero Prime LTD jsou v příjemném pastelovém barevném provedení s černobílou podrážkou. Cena se snížila z 5 399 Kč na 2 110 Kč.

Reebok Princess Ripple

Reebok Princess Ripple

Dalšími na tapetě jsou nízké sporty tenisky od značky Reebok s pojmenováním Princess Ripple v béžovém provedení s hnědou podrážkou. Pěkné a stylové tenisky vám parádně doplní mnohý váš look. A cena? Sleva z 2 449 Kč na 960 Kč jistě potěší.

Nike W Air Max Deluxe

Nike W Air Max Deluxe

Posledním naším tipem pro vás, jsou tenisky značky Nike pojmenované W Air Max Deluxe, tedy nízké tenisky v apartně řešeném černo duhovém provedení s černobílou podrážkou. Botky mají cool protlačovaný vzor i zajímavou barevnost. Po slevě z původních 5 399 Kč, dnes vyjdou na 2 110 Kč.

  • Zdroj foto: Queen.cz 680 Kč z původních 4 299 Kč
  • Úvodní foto: New Balance W576PG za 1 680 Kč
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv