8/7
Nové modely běžeckých bot Jordan

Nové modely běžeckých bot Jordan

8. července 2019 v 00.00, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Jordan rozšiřuje pole působnosti i do dalších sportů a přichází s třemi různými běžeckými modely s technologií React. Jsou to nové modely běžeckých bot Jordan s unikátní technologií vyvinutou speciálně pro kondiční tréninky.

Jmenují se Jordan Trunner. Tři nové modely běžeckých bot. Každý z nich je vyvinut na základě technologie React, která pomáhá atletům při kondičních trénincích a poskytuje jim dostatečnou podporu při dynamických pohybech ze strany na stranu, při sprintech a kardio drilech.

Trunner NXT

Trunner NXT

Boty Trunner NXT

Jsou vyvinuté speciálně pro větší a těžší atlety a jejich běžecké tréninky. Prodloužená pata vytváří specifický dojem a pomáhá v běhu rovnoměrnému rozložení váhy od paty až po palec. Zároveň poskytuje dostatečnou podporu při rychlých dynamických změnách pohybu například při zásecích a kondičních drilech.

Trunner LT

Trunner LT

Trunner LT

Ty jsou odlehčenější verzí modelu Trunner NTX a jsou vybaveny volnějším nártem. Hodí se tedy pro méně náročné kondiční tréninky a běh.

The React Havoc

The React Havoc

Model The React Havoc

Bota je naopak vytvořena pro dlouhé kondiční běhy a sprinty. Mezipodešev má speciální geometrii, která pomáhá atletům při rychlých sekavých pohybech na dráze, vyztužená pata navíc poskytuje dostatečnou podporu větším a těžším atletům.

Všechny tři modely běžeckých bot Jordan budou k dispozici od 1. července 2019 včetně limitované edice Jordan Trunner NXT HTM.

Zdroj foto: Jordan

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv