14/1
Povánoční slevománie pokračuje: na Nila.cz!

Povánoční slevománie pokračuje: na Nila.cz!

14. ledna 2020 v 00.00, Kožené boty, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Boty po Vánocích stále slevňují. Slevománie zasáhla i online obchod Nila.cz. Chytnete si u nich slevu na značkovou obuv Bobbies?

Bobbies je profláklá značka obuvi z Paříže. Jsou to elegantní botky s pařížským šarmem a tradic vysoce kvalitní řemeslné práce. Každá jejich kolekce je nadčasová, ale i unikátní a originální, přitom krásně nositelná a cool kamkoli si ji nazujete.

mokasiny L ´Hypnotiseuse za 2 490 Kč

mokasiny L ´Hypnotiseuse za 2 490 Kč

Francouzské Bobbies

Boty značky Bobbies navrhuje pařížské studio a vyrábějí je obuvníci v Portugalsku. Jsou to všechno trendy kousky s citem pro detail. Typickými botami u Bobbies je mokasína stejně jako kozačka, ale i polobotky ve stále nestárnoucím provedení.

polobotky La Bowie za 2 990 Kč

polobotky La Bowie za 2 990 Kč

Bobbies založili v prvopočátku dva Francouzi, a nikoho nepřekvapí, že byli z Paříže. Značka Bobbies vám ukazuje takt trochu jiný na boty jako cool módní doplněk outfitu. Bobbies má své příznivce všude po světě právě díky charakteru jejich botek, které jsou tak od jiných značek lehce identifikovatelné.

šněrovací boty L ´Exploratrice Bordeaux 3 990 Kč

šněrovací boty L ´Exploratrice Bordeaux 3 990 Kč

Stylova co nezklame

Mají svůj styl, barevné variace a casual nádech s maximálním pohodlím. Obuv od Bobbies je definicí potěšení na nohách. Emblémem značky je pelikán, který značí eleganci, energii a svobodu. Není náhodou a ani překvapením, že Bobbies přispívá jako značka na druhy živočichů.

tenisky la Californienne za 2 490 Kč

tenisky la Californienne za 2 490 Kč

Inspiraci na kolekce čerpá značka po celém světě, ať už v outdooru i indooru, v přírodě i ve městě a mezi lidmi. Bobbie dnes po právu patří na špici značek výrobců s obuví, včetně jejich vývoje a návrhů. Oblíbená je především ve Franicii, ale i ve světě. Značku Bobbies obouvají celebrity a známé osobnosti jako jsou Jean Reno, Z.Zidane, Audrey Tatou, zpěvačka Camille a další.

polobotky La Chouchoute za 2 590 Kč

polobotky La Chouchoute za 2 590 Kč

Vyberte si své Bobbies na Nila.cz!

  • Zdroj foto: Nila.cz
  • Úvodní foto: Mokasíny L'Amadouée Doré za 2 490 Kč
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv