19/11
Hrajte si s Pumou! Je libo Tetris, nebo Rubikovu kostku?

Hrajte si s Pumou! Je libo Tetris, nebo Rubikovu kostku?

19. listopadu 2019 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Se značkou Puma hra nikdy nekončí. Přichází nové botky inspirované Tetrisem a Rubikovou kostkou. Tímto vám globální sportovní značka Puma přestavuje nové zářivé kolekce bot Puma Tetris a Puma Rubiks. Do kolekcí náleží i oblečení.

Puma Rubiks

S podzimem Puma přichází s náloží barev v podobě nové spolupráce s ikonickou firmou Rubik´s Ltd., stojící za nesmrtelným hlavolamem. Tato kolekce spojuje to nejlepší z obou uznávaných značek, zářivé barvy Rubikovy kostky a sportovní styl Puma.

Puma RS-X3 Rubiks

Puma RS-X3 Rubiks

Spolupráce zahrnuje mikiny, trička pro děti i dospělé, ale také nepřehlédnutelný model sneakers Puma RS-X3 Rubik´s v kla­sických barvách hlavolamu. Vybrané kousky z kolekce budou v České republice k dispozici od konce listopadu ve Footshopu, Queens, Urbanstore a Vemzu. Na Slovensku u prodejců Aranburu a Shoe Industries.

Puma RS-X3 Rubiks

Puma RS-X3 Rubiks

Puma Tetris

Další novinkou v repertoáru značky Puma je kolekce oblečení a bot oslavující nesmrtelnou videohru Tetris. Geniálně jednoduchou a nadčasovou hru vytvořil ruský designér videoher Alexev Pajitnov již v roce 1984, od této doby je oblíbenou videohrou všech věkových skupin.

Puma Tetris RS

Puma Tetris RS

Spojení značek Puma x Tetris zahrnuje i tenisky Puma Tetris RS 9.8 a RS-X složené z odvážných, ale neméně stylových barev a detailů inspirovaných videohrou. Nové sneakers a další produkty oslavující legendární hru můžete koupit ve Footshopu.

Puma Tetris RX-X

Puma Tetris RX-X

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv