30/7
Výprodej sandálků Laidback London

Výprodej sandálků Laidback London

30. července 2019 v 00.00 , Sandály , Sandály

Sponzorované odkazy

Sandálků v létě není nikdy dost. Potřebujete nějaké mít na vysokém i nízkém podpatku a také bez něj na ploché podrážce. Všechny krásně letos v létě unosíte, protože počasí jim doslova nahrává. Doplňte si zásoby – s výprodejem můžete mít značkové Laidback za polovinu. Tak vzhůru nakupovat!

Obuvnickou produkci značky Laidback London poznáte podle typického rukopisu.

Tím je

  • nesporná originalita a osobitost
  • pečlivá a precizní ruční výroba
  • zdobení ve formě korálků, potisků a ražby

Jedinečné sandálky Laidback London

Vlajkovou lodí značky Laidback jsou jedinečné sandálky, v nichž je viditelná inspirace masajskými prvky v použití barev a korálků. V pozadí značky stojí její zakladatel Mohamed Daya, který život i práci dělí mezi Londýn a keňskou Mombasu, kde má kořeny.

Společnost Laidback velmi dbá na férové podmínky pro africké řemeslníky a podporuje zachování jejich jedinečné tradice. Neodolatelné sandály Laidback můžete obouvat k mnohé příležitosti – k vodě, na pláž, na procházku, do města, na sraz s kamarádkami i do práce. Prostě jsou ideálním parťákem pro úplně běžné nošení až po volné dny a plně spešl chvilky.

Laidback London jsou ručně vyrobeny v Keni. Podrážka sandálek je gumová s pružnou zesílenou částí v oblasti paty pro tlumení nárazů, zbytek je kožený. Stélka je prošita silnou nití. Každý pár je unikátní, proto se mohou v drobnostech lišit. Kůže rychle nošením změkne a povolí, takže budou boty při nošení velmi pohodlné.

Buďte jako hvězdy

I známé osobnosti a celebrity přišla na to, že Laidback obuv je jedinečná, pohodlná a skvělého designu. Kousky, které úžasně doladí jakýkoli outfit. Tak buďte jako hvězdy i vy a obouvejte to, co nosí třeba Beyoncé – Laidback London sandálky.

Paráda je, že aktuálně Laidback London sandále seženete za téměř poloviční cenu, protože probíhá jejich výprodej. V obchodech Nila a jejich e-shopu jich je v této nabídce celá skvadra za ceny od 1 200 do 1 500 Kč oproti původním 2 100 až 2 400 Kč.

Tak neváhejte a vybírejte v pestré nabídce obchodu Nila, jež je profláklý svojí udržitelnou módou, doplňky a obuví s pohodlnými střihy, krásnými casual designy a příklonem k šetrnosti přírody při jejich výrobě a zpracování i rovných podmínek pro řemeslníky.

A nemusíte zůstat jen u sandálek a obuvi, ale třeba vám padne do oka ještě nějaký jiný cool kousek. Pokud vyrážíte na dovolenou, určitě by vám nějaký ten příjemně pohodlný kousek v kufru neměl chybět. Tak vzhůru nakupovat!

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv