23/5

Dámské letní sandály na podpatku

23. května 2015 v 00.00 , Boty a výrobci , Sandály

Sponzorované odkazy

Letní sezóna představuje žně pro mužské oko. Nohavice se zkracují, svršky odhazují a podpatky zvyšují. Odhalené nohy často rády zkrášlíme střevíčky na vysokém podpatku, které opticky naší siluetu protáhnou a většinou pomohou zamaskovat kila navíc způsobená jak jinak než dlouhou zimou. Budeme letos lovit úzké podpatky mezi dlažebními kostkami nebo nám návrháři dopřáli komfort širokých podpatků?

www.stradivarius.comwww.stradivarius.com

Módní trendy pro sezónu jaro/léto 2015 v sobě ukrývají na jednu stranu minimalistické prvky, na stranu druhou se snaží o kreativní pojetí. Do popředí se dostávají zdobné prvky a neotřelé detaily. Kdo si potrpí na tkaničky nebo zipy – a to nemusí být ani funkční – si tuto sezónu rozhodně přijde na své.

www.stradivarius.comwww.stradivarius.com

Podpatky jsou úzké i široké, vysoké i nízké. Po delší době se na poli obuvi objevuje jisté propojení stylů, které se navzájem předbíhaly a teď se spíše překrývají. In jsou otevřené sandálky zdobené drobnými pásky, stejně jako mohutné sandále na podpatku působící masivním dojmem. Dámské letní sandály mohou zdobit výrazné spony nebo jemný dekor. Využití vzorů se v letních kolekcích objevuje nejen v rámci obuvi, ale také oblečení.

Úzké podpatky se vrací zpět do módního světa. V podstatě nezaznamenáváme za poslední roky období, kdy bychom se s nimi vůbec nesetkali, nicméně nepatřily mezi jedny z největších trendů. V současné době se setkáváme nejčastěji s variantou nižšího podpatku, v některých případech zcela nepatrného. Naopak populární jsou i velmi vysoké jehlové podpatky. Díky vyšším platformám na nich jistě nejeden večírek vydržíme.

www.stradivarius.comwww.stradivarius.com

Populární jsou pastelové barvy, tóny nude, šedé, případně tradiční bílá a černá. Setkávat se budeme s kontrastem odlišné barvy podpatku a svrchní části boty.

Máte své favority? Slunečné dny se pomalu blíží a je na čase začít přemýšlet nad letním outfitem.

Boty a obuv