23/4
Dámské sandály na klínu

Dámské sandály na klínu

23. dubna 2012 v 00.00, Letní boty, Sandály, Sandály

Sponzorované odkazy

Dámské sandály na klínu (http://www.botyaobuv.cz)

Již několik sezón jsou letní dámské sandály na klínu vysoce módní záležitostí. Výlohy obuví se pro letošní sezónu naplnily velice pěknými kousky, je tedy z čeho vybírat. Letos jsou in dámské sandálky s květinovým vzorem, ale také v jakékoliv jiné letní barvě či vzoru.

Dámské sandály na klínu (http://www.botyaobuv.cz)

Dámské sandály na platformě, klínku neboli „wedges“ seženete v mnoha provedeních. Stačí si vybrat svůj styl. Klínek je buďto z korku, nebo opletený lýkem, klasický decentní semiš, a vyjímkou není ani dřevo. Pro milovnice lesklých botiček se vyrábějí i s klínkem lakovaným, a pokud jste odvážné, můžete zvolit například divoké zvířecí vzory.

Dámské sandály na klínu (http://www.botyaobuv.cz) Dámské sandály na klínu (http://www.botyaobuv.cz) Dámské sandály na klínu (http://www.botyaobuv.cz)

Dámské sandály na podpatku obecně mohou mít klasicky otevřenou špičku, nebo jen tenké pásky, vhodné pro horké letní dny. Pokud je rády nosíte i v chladnějším počasí, není problém sehnat kousek s uzavřenou špičkou. Zvolit můžete opravdu libovolně vysoký klínek, na jaký si troufáte.

Dámské sandály na klínu (http://www.botyaobuv.cz)

Dámské sandály na klínku jsou jednoduše geniální. Opticky krásně prodlužují nohy bez nutnosti nepohodlné chůze narozdíl od tenkých jehlových podpadků. Jsou trendy, mohou být úžasným módním doplňkem ve společnosti a zároveň decentní a přesto neobyčejnou obuví třeba do zaměstnání.

Zdroje obrázků: www.in-obleceni.cz, www.andypola.cz, www.moda.cz, www.prokrasnetelo.cz, www.mdls.cz, collegelifesty­les.org

Boty a obuv