23/4
Dámské sandály na klínu

Dámské sandály na klínu

23. dubna 2012 v 00.00 , Letní boty , Sandály , Sandály

Sponzorované odkazy

Již několik sezón jsou letní dámské sandály na klínu vysoce módní záležitostí. Výlohy obuví se pro letošní sezónu naplnily velice pěknými kousky, je tedy z čeho vybírat. Letos jsou in dámské sandálky s květinovým vzorem, ale také v jakékoliv jiné letní barvě či vzoru.

Dámské sandály na platformě, klínku neboli „wedges“ seženete v mnoha provedeních. Stačí si vybrat svůj styl. Klínek je buďto z korku, nebo opletený lýkem, klasický decentní semiš, a vyjímkou není ani dřevo. Pro milovnice lesklých botiček se vyrábějí i s klínkem lakovaným, a pokud jste odvážné, můžete zvolit například divoké zvířecí vzory.

Dámské sandály na podpatku obecně mohou mít klasicky otevřenou špičku, nebo jen tenké pásky, vhodné pro horké letní dny. Pokud je rády nosíte i v chladnějším počasí, není problém sehnat kousek s uzavřenou špičkou. Zvolit můžete opravdu libovolně vysoký klínek, na jaký si troufáte.

Dámské sandály na klínku jsou jednoduše geniální. Opticky krásně prodlužují nohy bez nutnosti nepohodlné chůze narozdíl od tenkých jehlových podpadků. Jsou trendy, mohou být úžasným módním doplňkem ve společnosti a zároveň decentní a přesto neobyčejnou obuví třeba do zaměstnání.

Zdroje obrázků: www.in-obleceni.cz, www.andypola.cz, www.moda.cz, www.prokrasnetelo.cz, www.mdls.cz, collegelifesty­les.org

Boty a obuv