25/11
Nemusíte být vrcholový sportovec, abyste si pořídili šik sporty botky (nebo darovali k Ježíšku)!

Nemusíte být vrcholový sportovec, abyste si pořídili šik sporty botky (nebo darovali k Ježíšku)!

25. listopadu 2018 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Globální sportovní značka Puma pokračuje v revoluci v oblasti tenisek. Tradiční „osmdesátkový“ systém RS (Running System) posouvá na další úroveň a tvoří z něj budoucnost. Už během listopadu 2018 se v obchodech objeví nová bota RS-X Reinvention.

Skalní zastánci značky a její fanoušci se mohou těšit i na speciální kolekce bot s oblíbenými motivy kultovních hraček Hot Wheels od společnosti Mattel nebo ikonických vinylových hraček.

Puma RS-X Reinvention

Puma RS-X Reinvention

Na vlně technologií

Patentovaná technologie Puma RS na podrážce nechybí ani na nové botě RS-X Reinvention, která se tak připojuje do rodiny Puma RS-X. Jejich „nafouklá“ silueta s moderním designem a retro prvky značí pohodlí. Je umocněno speciální pěnou a textiliemi na svršku boty a zaujme i ponožkový přechod v oblasti kotníku.

Update barev

Barevné kombinace pro první várku sporty botek na trh vzešly z nejvíc klasických a ikonických produktů v archivu Pumy. Dostaly však moderní barevný update. RS-X Reinvention jsou k mání od půle listopadu v obchodech Footshop, Queens, Trendsetter, Slowatch.

Hot Wheels s Pumou

V rámci RS nezůstává Puma vůbec při zemi. Kromě již představených modelů se pustila i do spolupráce, z nichž první bude představení kolekce s Hot Wheels, globálně nejprodávanější hračkou. Auta, která dělají radost dětem na celém světě již padesát let, doprovodí prodej boty, jejíž vzhled byl inspirován právě touto kultovní hračkou. Na začátku bylo jedno oranžové autíčko a dnes je z něj futuristická celosvětová franšíza, která nabízí nejen dětem množství jedinečných zážitků. Kolekce bude exkluzivně k prodeji ve Footshopu od prosince 2018.

Puma RS-X Toys

Puma RS-X Toys

Toys kolekce

Další speciální spolupráce budou následovat v úvodu příštího roku. Jednou z nich bude kolekce Toys, design na téma ikonických vinylových hraček, s nimiž vyrůstaly celé generace a dnes patří mezi sběratelské kousky. Nostalgicky zabalené tenisky, jejichž retro vzhled ostře kontrastuje s futuristickými motivy ve dvou barvených verzích, budou v obchodech Foothsop, Queens, Freshlabels, Super Kecky, Crish, Sneakers Molo, Shooos, Espace Sport, Vemzu na začátku roku 2019.

Puma byla a bude

Puma je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Značka nabízí lifestylové produkty nejen pro sportovní profesionály, ale také sportovně založen lidičky. Společnost Puma dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 11 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv