22/9
Minimalismus v detailech: limitka Converse x Fragment x Moncler

Minimalismus v detailech: limitka Converse x Fragment x Moncler

22. září 2020 v 00.00, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Chcete mít v botníku kousek, který je unikátní jedinečný zároveň stylový? Tak právě pro vás je limitka Converse x Fragment x Moncler. Chcete ji?

Converse přichází s novou limitkou, která je synonymem minimalistického streetwearu. Ikonické Chucky si vzaly do parády dvě módní legendy – Hiroshi Fujiwara, který stojí za značkou Fragment a francouzský módní dům Moncler.

Sofistikovaný design podtrhují detaily v podobě nápisů, kontrastních švů a nášivek. Na patě tenisky se vyjímá saténový pás s označením Moncler Genius a logo Fragment design. Limitovaná kolekce je dostupná v černém a bílém barevném provedení.

Spojení třech legendárních jmen mluví za všechno. Tři legendy stylu, jedna ikonická bota dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců za cenu 3590 CZK.

Značka Converse

Značka Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. Ti, co je nosí, by měli vědět, že tyto sporty botky jsou inspirovány sportem, ulicí a kulturou. Značka Converse to sleduje a redefinuje s tebou.

Když obouváte Converse, vytváříte tím autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jste prostě sami sebou. Conversky jsou oblíbené napříč generacemi. Chucky byly jsou a budou vždy “na pohodu”. Značka Converse je prostě styl života a styl v módě.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv