5/8
Puma zbrojí pro něžné pohlaví

Puma zbrojí pro něžné pohlaví

5. srpna 2018 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

S potěšení konstatujeme, že Puma zbrojí na léto pro ženy. Kampaň Do You je zde opět! Ženy byly, jsou a budou pro značku Puma vždy nekonečným zdrojem inspirace, a proto značka pokračuje v sezoně pro léto 2018 ve své iniciativě Do You, jež vyzdvihuje výjimečnost a nenahraditelnost žen ve společnosti.

Kampaní chce Puma ukázat, že si váží všech slečen a dam a toho, co dělají pro své okolí. Oceňuje jejich vnitřní osobní sílu a pevnou vůli, s kterou překonávají jakékoliv překážky.

Puma chce něžnému pohlaví takto dodat odvahu v jejich osobním růstu a podpořit je při plnění jejich snů. Myšlenku PUMY podpořily také ambasadorky značky Selena Gomez a Cara Delevingne.

Phenom Satin En Pointe

Phenom Satin En Pointe

En Pointe je něžná

Jako poctu světu žen vytvořila značka Puma ve spolupráci s tanečnicemi newyorského baletu novou něžnou kolekci En Pointe. A protože vypadat dobře, znamená především cítit se dobře, je kolekce nejenom rafinovaně ženská, ale současně funkční a praktická. Inspirace světem baletu se promítá především do rovných linií, flexibility, vrstvení a saténového vzhledu. Barevně převažují pastelové tóny, které letos frčí jak v obuvi, tak v oblečení.

Muse Satin En Pointe

Muse Satin En Pointe

U En Pointe jsou to především odstíny pudrově růžové a přírodní šedo-béžové. Nechybí ale ani neutrální barvy jako je černá a bílá.

Phenom Satin En Pointe

Stylově řešené Phenom Satin En Pointe, které nosí Selena Gomez, poskytují maximální pohodlí díky vysoce střiženému ponožkovému dílu a ultralehké podrážce tlumící nárazy. Elegantním detailem je zde síťovaný průstřih v okolí kotníku nebo saténové tkaničky připomínající baletní stuhy.

Muse Satin En Pointe

Jsou botky, které obouvá Cara Delevingne, a ty působí malinko sportovněji oproti Phenom Satin En Pointe. Jemné ženské prvky jim propůjčuje saténový svrchní materiál a elastické „šněrovací “ pásky.

TSUGI JUN

TSUGI JUN

TSUGI JUN

Tento kousek je nyní k mání v nové evoKNIT verzi pro ještě větší pohodlí. Podrážka z IGNITE pěny dokonale tlumí nárazy. Je to obuv vhodná jak na sportováí, tak i na běžné nošení.

IGNITE Flash Satin EP

Prima lehké a výrazně flexibilní tréninkové boty inspirované během. Saténové tkaničky a pletená svrchní část nabízí perfektní pohodlí a styl na cvičení i pro běžné nošení.

IGNITE Flash Satin EP

IGNITE Flash Satin EP

Necháte se zlákat a jdete do nich? Více na Puma.com. Mimo prima botek je v dámské kolekci En Pointe k mání i sporty oblečení, batohy a kšiltovky.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík jelínková

Boty a obuv