1/7
Boty Suede Bow: romantické sporty botky právě na léto

Boty Suede Bow: romantické sporty botky právě na léto

1. července 2018 v 00.00, Boty Puma, Tenisky

Sponzorované odkazy

Léto je definitivně tady a s ním i každoročně se opakující dilema co na sebe. Odhoďte tedy kabáty a bundy, zamkněte své teplé botky do skříně a nechte se inspirovat značkou Puma, která pro toto období přichází s novými teniskami Suede Bow.

botky nosí modelka, herečka, aktivistka a Puma ambasadora Cara Delevingne

botky nosí modelka, herečka, aktivistka a Puma ambasadora Cara Delevingne

Oživte svůj letní outfit teniskami s mašlí od značky Puma. Tyto romantiky laděné sporty botky nosí modelka, herečka, aktivistka a Puma ambasadora Cara Delevingne, ale i naše česká modelka a Česká Miss pro rok 2015. Nikol Šanderová. Tak proč ne také vy?

nosí je i naše česká modelka a Česká Miss pro rok 2015 Nikol Šanderová.

nosí je i naše česká modelka a Česká Miss pro rok 2015 Nikol Šanderová.

Suede Bow

Nová teniska tvarově vychází z osvědčeného klasického typu Puma Suede a už jen její svěží lososová barva vás zaručeně dostane do letní optimistické nálady. Prvek ženské něžnosti ji dodává saténová mašle na patě boty a také saténové tkaničky ve stejném odstínu.

boty Sude Bow

boty Sude Bow

Pohodlná bílá gumová podrážka pak celek perfektně doplňuje. Tyto sporty boty z dílny Puma si v romantických benátských uličkách vyzkoušela také modelka a česká ambasadora značky Nikol Švantnerovi, která se zúčastnila speciálního eventu.

apartní romantická mašle na patě je příznakem této botky

apartní romantická mašle na patě je příznakem této botky

Event ambasadorek

Akce byla určena pro ambasadory značky z celého světa a jejím závěrečným vyvrcholením byla večeře se samotnou Carou Delevingne. Přesvědčit se o pohodlnosti něžných semišek mohly dívky v rámci několikadenního výletu, během něhož si prohlédly nejenom historické centrum Benátek, ale také přilehlý ostrov Burano, jeho barevné domečky a krajkovou dílnu, a také ostrov Murano s jeho sklárnou.

Puma Suede Bod jsou v českých obchodech dostupné v Molo Sportu, Footshopu a BRANDS24 od půle května 2018.

Nikol Švanterová

Nikol Švanterová

Značka Puma

Puma je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se Pumě povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě.

Puma nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa.

Skupina Puma vlastní značky Puma, Kobra Golf, Dobotex. Společnost Puma dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než11 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv