4/6
Tajemství správného tréninku

Tajemství správného tréninku

4. června 2018 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Chcete trénovat jako celebrity a vrcholoví sportovci dámy? Máte nyní šanci! Se sporty botkami DEFY to bude hračka!

Pomůže vám s tím značka PUMA, která v těchto dnech rozšiřuje svoji tréninkovou řadu dámské obuvi o novinku DEFY. Jak už její název napovídá (DEFY = vymykat se, vzdorovat), vymyká se tato bota všem dosavadním pravidlům. Její nositelkou není nikdo jiný než Selena Gomez, coby ambasadorka značky Puma.

Inspirace Selena

Právě Selena Gomez byla inspirací a múzou při vzniku těchto ojedinělých sportovních botek. Je to odvážná a sebevědomá žena, jež boří zažité konvence a buduje si svou vlastní cestu bez ohledu na to, co si o ní myslí ostatní. A tréninkové sporty botky Defy jsou také takové. Jsou nové, revoluční a vhodné na tréninky téměř jakéhokoli sportu. Tvar platformy, vycházející z aktuálního trendu robustních bot, vzdoruje standardním tréninkovým pravidlům a umožňuje překonávat hranice stylu.

Puma Defy

Textilní svršek zajišťuje, že bota je příjemně lehká a zároveň perfektně padne. Podrážka s technologií Profoam tlumí náraz, zvyšuje návratnost energie a tím usnadňuje pohyb při tréninku. Tyhle botky vám dopomohou nejen k super kondičce a lepšímu startu v soutěžích, ale podrží vás v těžkých chvílích tréninku.

Hlavní benefity Puma Defy totiž jsou

  • Komfort s technologií Profoam poskytující okamžité tlumení.
  • Podpora nohy vždy, všude a v každé situaci.

Chcete motivaci? Mrkněte se na osobní vzkaz Seleny pro vás dámy v krátkém videu.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv