5/7
Hledáte sporty botky na podzim a zimu 2017?

Hledáte sporty botky na podzim a zimu 2017?

5. července 2017 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Obujte si nové PUMA Basket Heart! Ty na sezónu podzim/zima 2017 jsou tady. A jsou doslova nepřehlédnutelné! Jako u předchozí kolekce je stále ambassadorkou Cara Delevingne.

Sporty botky značky Puma s pojmenováním Basket Heart Denim jsou nové a dost neotřelé, ty z podzimní a zimní kolekce budou k dostání u prodejce Freshlabels, a poté je najdete i v jiných storech a a eshopech.

Britská modelka Cara Delevingne je patronou všech Puma Basket Heart. Tato sympatická mladá kráska ve spolupráci se značkou Puma dala těmto sporty botkám svůj punc. Takový ženský punc, barevný a romantický, což v kombinaci se sportovními botami je neobvyklé ale velmi šik.

Puma Basket Heart z kolekce podzim/zima 2017 mají jedinečný styl. Tyto červené sportovní botky s bílými prvky a podrážkami, spolu s širokými mašlemi namísto tkaniček si zamilujete.

Výrazný nápis Puma na mašlích, spolu s designově ztvárněným logem značky Puma na patě a nenápadným vlisovým nápisem značky udává botám jednoznačný styl. To vše efektně a originálně spoludotváří celý styl těchto ojedinělých bot.

Ikonické sportovní boty Puma Basket Heart stojí za to! Obujete si je spolu s Carou Delevingne na podzim (a nejen na něj) i vy?

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv