14/5
Nové a mašličkové: PUMA Basket Heart Denim v akci

Nové a mašličkové: PUMA Basket Heart Denim v akci

14. května 2017 v 00.00, Boty a výrobci, Boty Puma, Celebrity a obuv, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Nové a dost neotřelé sporty botky značky Puma s pojmenováním Basket Heart Denim, jsou tady a s nimi i Cara Delevingne.

Puma Basket Heart Denim jsou již k dostání v PUMA Concept Store a OC Palladium v Praze, přičemž postupně přibývají další prodejní místa, a to včetně online obchodů. A ambasadorkou nových botek není nikdo jiný, než britská modelka Cara Delevingne. Tato kráska ve spolupráci se značkou Puma dala sporty botkám svůj punc.

Punc á la Cara

Nutno říci, že jim dala hodně ženský punc, jelikož tyhle sporty botky Puma Basket Heart Denim jak již název vypovídá, jsou vyvedeny v denimu. K němu Cara přidala oversized široké a neobvyklé tkaničky a botky s nimi jaksi omašličkovala.

Tyhle krásné kousky jsou k mání ve třech barevných provedeních

  • modré v kombinaci s bílým prvkem
  • bílé v kombinaci s modrou
  • champagne nakombinované s rovněž s modrou

Šik detaily

Jemný vzorek na svršku boty v podobě neobvyklých teček, umožňuje příjemnou prodyšnost nohám bez pocení. Puma Basket Heart Denim jsou charakteristické rovněž zajímavými koženými či semišovými prvky na bocích sporty bot, a designově ztvárněným logem značky Puma. To vše pěkně a stylově spoludotváří celý design těchto ojedinělých botek. Ikonické sportovní obutí značky Puma řady Basket, tak dostalo další extra nálož do sbírky.

Pár drbů o ambasadorce

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8. 1992 v Londýně. Mimo modelingu a přehlídkových mol ji můžete znát i jako herečku a zpěvačku. Neodmyslitelně k ní patří filmy jako Papírová města a hlavní trole v něm, či Sebevražedný oddíl, a další. Po boku Daneho DeHaana i Rihanny by se měla objevit ve filmu Valerian a město tisíci planet v letošním roce. Modelka je známa svým neortodoxním životem v němž figurují muži i ženy, byť svoji sexuální orientaci nikdy přesně nespecifikovala. Nyní žije s americkou zpěvačkou Annie Clark, kterou můžete znát pod jménem St.Vincent.

Co na Puma Basket Heart Denim říkáte? Půjdete do nich?

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv