1/4
Co mají společného Puma a Trapstar?

Co mají společného Puma a Trapstar?

1. dubna 2017 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Koprodukce Pumy a Trapstarem má velké následky. Přímo módní následky. A to ve formě prima kolekce pro jaro a léto 2017!

Puma a Trapstar daly hlavy dohromady a je na světě nová jarně letní kolekce letošního roku. Londýnská značka street oblečení Trapstar a její zakladatel, Mikey, Lee a Will se stali doslova fenoménem posledních let. Z malé pobočky v západním Londýně, kde vyráběli trička na míru pro své přátele, se postupně rozšířili. Dnes mají stálý fanklub lidiček, kteří jejich módu milují a denně oblékají.

Aktuální jarně letní kolekce spáchaná společně se značkou Puma, hodně přesahuje předchozí nabídku i spolupráci. Má totiž punc vojenských utilitárních motivů a prvků, zasazených do eklektického street stylu okolí Portobella. Kolekce značky Puma a Trapstar, se hodí do každé doby. A není o ničem menším, než o street stylu západního Londýna a fotbalu, kterými je inspirována. Klasické styly byly neortodoxně upraveny prémiovými způsoby. U sporty bot to je vidět na Puma Trapstar Clyde a Clyde Bold, i na Puma Trapstar Prevail teniskách.

Puma Trapstar Clyde

Puma Trapstar Clyde

Puma Trapstar Clyde

Tyto svěží nízké pánské tenisky v bílém provedení s červenými nápisy Trapsar na bocích sporty bot a na bílých tkaničkách potěší všechny fanoušky obou značek. Puma Trapstar Clyde jsou k mání za 3290 Kč.

Puma Trapstar černé

Puma Trapstar černé

Puma Trapstar Prevail černé

Klasické nízké pánské tenisky v černém provedení s červenými koncovkami tkaniček, jsou stylovkou. Boty s pojmenováním Prevail z kolaborace Puma s Trapstar, vyjdou na 2990 Kč.

PUma Trapstar Prevail olivové

PUma Trapstar Prevail olivové

Puma Trapstar Prevail olivové

Prevailky jsou k mání nejen v černém, ale i ve více utilitárním olivovém provedení. Puma Trapstar Prevail v této barvě s hnědobílou podrážkou stojí rovněž 2990 Kč.

Mimo bot jsou zde i módní kousky, u nichž dominují neutrální barvy tmavě olivové, bílé a černé. Oblečení korespondující se street fashion, jež má všechny prvky undergroundových vlivů Trapstar.

Parka, bunda a sporty tepláky z jarní kolekce Puma x Trapstar 2017

Parka, bunda a sporty tepláky z jarní kolekce Puma x Trapstar 2017

Původní parka byla přepracována a doplněna utilitárními detaily a má odepínací ochrannou tkanou část na zádech. Jsou tu také ležérní sporty tepláky s kapsami, které se hodí k dalšímu kousku z kolekce, k bavlněnému tričku s nápisem Trapstar přes logo Puma. A posledním artiklem street kolekce je nový design klasické T7 bundy také se znakem Trapstar.

bavlněné tričko s nápisem Trapstar přes logo Puma

bavlněné tričko s nápisem Trapstar přes logo Puma

Pro české zákazníky jsou kousky k mání na eshopu Queens.cz a také na Puma.com.

Zdroj foto: Puma; Queens

Boty a obuv