20/1
Vykročte pravou nohou (a se slevou) s Nila!

Vykročte pravou nohou (a se slevou) s Nila!

20. ledna 2017 v 17.45, Boty a výrobci, Kožené boty, Sportovní boty, Tenisky, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Boty – ten kousek, bez nějž neuděláte ani krok. Podstatná část outfitu, doslova nezbytná. Bez ní by to zkrátka nešlo ani na chvilku. Vyberte si pro rok 2017 prima kvalitní stylový kousek!

K mání jsou celoroční desert boots, zimní botky, sporty botky, elegantní obuv, tenisky i kontíkáče a mnoho dalších parádních kousků různých značek. Dáme vám pár prima tipů na to, co dnes frčí!

Boty Rosewood

Tyto černé stylově řešené kotníkové botky Rosewood se vyrábějí ručně v malé továrně nedaleko města Porto v Portugalsku, s dodržením vysokých standardů etických podmínek. Boty jsou vyrobené z rostlinně vyčiněné přírodní kůže, s koženou podšívkou a podrážkou. Tyhle eko a k životnímu prostředí zodpovědně vyrobené botky vás vyjdou na 95,94 Euro, z původních 159,90 Euro.

Boty Desert High

Apartní hnědé šněrovací boty Desert High, jsou rovněž vyráběné ručně blízko města Porto v Portugalsku s ohledem a šetrností k životnímu prostředí. Boty jsou vyrobeny z hnědé rostlinně vyčiněné přírodní kůže v semišovém vzhledu, mají koženou podšívku a pevnou podrážku. Stylové praktické šněrovací kotníkové boty stojí 118,93 Euro oproti původním 160 Euro.

Perka Bodas hnědá

Klasické a jaksi nadčasové boty tzv. perka Bodas, jsou vyrobeny z kvalitní ekologické kůže, mají prodyšnou podšívku z přírodní telecí kůže. Uvnitř boty je také flexibilní vložka pro nepřetržitý komfort. Gumová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Vyjdou vás na 132,93 Euro z původních 180 Euro.

Tenisky Runner

Unisex sporty botky v ruční výrobě nedaleko města Porto v Portugalsku a s příhlédnutím k životnímu prostředí potěší všechny pohodáře. Runner jsou vyrobeny z rostlině vyčiněného nubuku, organického plátna, mají recyklovanou gumovou podrážky a bio plátěnou podšívku. Uvnitř boty je umístěna vyjímatelná stélka. Tenisky Runner můžete mít za 93,73 Euro původních 133,90 Euro.

Lace-up

Klasické elegantní dámské polobotky v pánském vzhledu jsou z lesklé kvalitní 100% kůže a podrážka z přírodního kaučuku je velmi odolná, trvanlivá a praktická. Boty neuchovávejte v přílišném chladu, mohu tak být tuhé. Ale pomoc je jednoduchá – stačí nechat boty hodinu u zdroje tepla. Lace – up jsou rovněž slevněny, z původních 175,90 Euro, za ně dáte dnes 123,13Euro.

Tak co, vybrali jste si?

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv