25/2
Tajemství trendy obuvi

Tajemství trendy obuvi

25. února 2016 v 09.45 , Boty a výrobci , Boty Converse , Gumové boty , Kozačky , Kožené boty , Letní boty , Sandály , Sandály , Sportovní boty , Tenisky , Vysoké podpatky , Zimní boty

Obout své nožky dobře, kvalitně a šik je někdy těžké. Obzvláště v dnešních proměnlivých módních trendech, které se nevyhýbají ani botám. Jsou však místa, kde si vyberete nejen podle módy, ale i dle svých představ velmi pohodlné a neotřelé kousky.

Pojďte s námi na procházku za tajemstvím trendy obuvi! Tam, kde si hoví botky zajímavé a nejen věhlasných světových značek, ale i těch nových, neotřelých a s puncem originality. Ne, není to pohádka, je to skutečnost a reálné místo, které je královstvím obzvláště dámských bot. Boty značky Desiqual, Crocs a Toms, zde doplňují značky jako Emu, Melissa a Converse. Zkrátka široké spektrum stylů, designů, materiálů a provedení, které uspokojí váš požadavek obutí pro jakoukoli příležitost.

Brazilská vůně bot Melissa

Nejen kuchyním vládne plast, ale může mít i stylovou podobu obuvi, jako je tomu u bot Melissa. Ty jsou vyrobeny ze speciální směsi velmi pružného a voňavého materiálu Melfex a proto tato apartní dámská obuv je lehoučká a krásné ohebná přesně podle tvaru vaší nožky. Má podobu balerín, sandálů, lodiček, pantoflíčků i tenisek. Jarní balada na téma dámské boty – to jsou ty od značky Melissa.

Sportujte s Converse

Pohodlné, ležérní a sporty boty frčí. Mezi nimi vynikají tenisky Converse, s dlouhou historií a mladistvým designem. Známá značka kvalitních bot, kterou obouvají dlouhá léta lidé všude po celém světě. Současný trend těchto sporty botek má mnohotvárnou podobu, z níž si vybere skutečně každý ten „svůj“ pár. K mání je nízká plátěná klasika, kotníkové kousky i ryze soudobé módní Conversky.

Na dobrou věc s Toms

Značka Toms jde s dobou – stala se synonymem prolnutí dobré věci a silné značky. Je velkolepé, že když si pořídíte boty Toms, darujete zároveň jeden pár někomu z potřebných dětí. A tak každý prodaný pár Toms pomáhá jiné obout. Stylovky od Toms jsou navíc nejen pohodlné, ale i v zajímavých barevných variantách, materiálech a designu. I tady i každý vybere dle svého gusta. V repertoáru Toms nechybí botky na klínku, nižší kozačky do zimy, podzimu i jara, ale ani nazouváky.

Zdroj foto: Different.cz

Boty a obuv