28/10
Dámské podzimní boty: rozmanitost vyhrává

Dámské podzimní boty: rozmanitost vyhrává

28. října 2013 v 00.00, Boty a výrobci, Gumové boty, Kožené boty

Sponzorované odkazy

Podzim za okny a v botníku zase žádné boty, v kterých by se dalo pohodlně vyšlápnout do sychravých dnů. Také potřebujete nové podzimní boty? Módí značky asi letos vytušily, že nám počasí dopřeje i trošku sluníčka a zařadily mezi přední trendy obuvi semišové boty. Užívat si budeme také desert boots a sneakery. Důležitá je především originalita a rozmanitost.

Hřejivé dámské kozačky – www.hm.com

Hřejivé dámské kozačky – www.hm.com

Boty do deště

Začněme nejvyhledávanějším typem obuvi do podzimních plískanic. Těmi jsou bezesporu nepromokavé boty. Jelikož jsou dámské holínky stále in, nebojte se opět nějaké pořídit. Sázkou na jistotu je značka Hunter, která nabízí zcela funkční holínky s jednoduchým designem. Fashion lahůdkou jsou poté boty Mel nebo Melissa. Mezi ty nejoblíbenější stále patří kousky navržené návrhářkou Vivienne Westwood.

Plimsoll také patří mezi must-have kousky sezóny – prodává Zara

Plimsoll také patří mezi must-have kousky sezóny – prodává Zara

Svůj účel také splní jezdecké kozačky. I ony patří mezi top kousky letošní podzimní sezóny. Navíc je unosíme naprosto ke všemu, a tak pokud se chystáte investovat pouze do jednoho typu podzimní obuvi, jezdecké kozačky jsou velmi dobrou volbou. Vzhledem k vrtochům počasí, ale hledejme raději ty klasické kožené, nikoliv z broušené kůže.

Kotníčkové boty? Ano, must-have!

Jednoznačně vedou na podzim 2013 kotníčkové boty ve všech možných provedeních. Prostor dostávají kotníčkové boty na podpatku, kotníčkové tenisky i kotníčkové boty na vysoké platformě. Navíc jsou pro tuto sezónu naprosto ideálním kompromisem mezi nízkou botou a kozačkou.

www.geox.it

www.geox.it

V prodejnách se setkáme především s kotníčkovou obuví semišovou. Kotníčkové boty na podpatku se předvádějí v odstínech oranžové, žluté i vínové.

Kotníčkové sneakers Geox – www.attrativa.cz

Kotníčkové sneakers Geox – www.attrativa.cz

Trend letních dnů se odráží v postupném využívání zlaté barvy. Mohli jsme ji prozatím vidět na kabelkách značky Michael Kors, zlatavé kotníčkové boty nabízí na příklad Zara. V období jaro/léto 2014 se se zlatou barvou setkáme v ještě větší míře, proto se nebojte tento výrazný prvek zařadit do šatníku již letos.

Boty a obuv