13/2
Kotníkové kozačky

Kotníkové kozačky

13. února 2012 v 00.00 , Kozačky , Kožené boty , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Ať už s podpatky, bez podpatků, na klínku, tyto nízké kozačky jsou trendem současné doby a najdeme jich v nepřeberném výběru u všech módních obuvníků. Mezi kotníkovými botkami si každá najde svoje. Kotníkové kozačky jsou vděčné jak v rozmanitosti provedení, tak možnostech využití.

Můžete volit mezi luxusními koženými na podpatku či ležérními a pohodlnými v nízkém provedení. Kotníkové kozačky jsou praktické do deště i mrazivého počasí, pokud zvolíte ty s kožíškem uvnitř. Pohodlně v nich vydržíte celý den běhat po nákupech, hodí se do školy i do práce a jsou v neposlední řadě výborným módním doplňkem. Dají se nosit k sukni nebo úzkým džínám, díky rozšířenému hornímu okraji skvěle vynikne štíhlá nožka. Pozor ale musí dát dámy s kratšíma nohama, pro ty jsou vhodné pouze v podpatkové variantě.

Provedení je kožené, semišové, ale samozřejmě existuje mnoho levnějších variant z imitace kůže, nebo plátěné kotníkové kozačky na léto. Barvám se v tomto případě rozhodně meze nekladou, seženete je opravdu v široké barevné škále.

zdroj fotografií: www.mixershoes.com, www.damskamodaexcelent.cz, www.beinstyle.czwww.poshposh.com

Boty a obuv