13/2
Výprodej – dámské kozačky

Výprodej – dámské kozačky

13. února 2014 v 00.00 , Kozačky

Sponzorované odkazy

Únorové dny nás sice příjemně lákají na slunečné dny, ale stále ještě nenastal jarní čas. Zimní kozačky jen tak z šatníku nevyřadíme a navíc máme jedinečnou šanci pořídit si nové za velmi atraktivní ceny. Poslední týdny patří jednoznačně velkým slevovým akcím a výprodejům. Ceny klesají i o více než šedesát procent a v některých případech se setkáváme i s akcemi, které nabízejí možnost získání dalšího zboží zdarma nebo slevového kupónu. Dámské kozačky patří mezi dražší položky zimního šatníku, a tak není překvapením, že mnozí vyžívají „slevové období“ k doplnění zásob.

Kozačky na plaformě. Autor: www.polyvore.comKozačky na plaformě. Autor: www.polyvore.com

Přinášíme několik typů na levné kozačky a zároveň vyhledáváme kousky odpovídající módním trendům. Předem si projděme seznam prodejen, kde se kozačky ve slevě nacházejí. Výběr nám může usnadnit samotný internet, jelikož většina značek na webové stránky svou aktuální nabídku zveřejňuje.

K předním prodejcům obuvi u nás patří značka Baťa. Nabízí kvalitní kožené kozačky dostupné od přijatelných cenových hodnot až po vyšší částky. Baťa drží vždy krok s módními trendy, a tak letos na prodejním pultě najdeme více odstínů hnědé, nežli černé barvy. Podpatky jsou rozmanitých šířek, ovšem přeci jen zcela úzké „jehly“ v prodejnách Baťa nefrčí.

Kozačky dámské. Autor: www.polyvore.comKozačky dámské. Autor: www.polyvore.com

O něco levnější varianty čekají v obchodeh CCC. Značka je známá pro své nízké ceny, avšak zároveň nabízí poměrně kvalitní kožené kozačky Lasocki. V letošní kolekci převažovaly vyšší kotníčkové boty na šněrování. Levné kozačky má v prodeji značka Deichmann, nicméně opět v nabídce chybí více černé barvy, na kterou jsme přeci jen zvyklí.

Kvalitní, pohodlná a stylová obuv se skrývá pod značkou Geox. Boty Geox tuto sezónu zdobily decentní přazky a zipy a nebo značka na opak vsadila na zcela jednoduchý design.

Kozačky Geox výprodej. Autor: www.sv-butik.czKozačky Geox výprodej. Autor: www.sv-butik.cz

Zdroj úvodní fotografie: www.geox.com

Boty a obuv