1/12
Dámské boty Nike 6.0

Dámské boty Nike 6.0

1. prosince 2011 v 00.00 , Boty Nike

Sponzorované odkazy

Značka Nike je stálicí na tuzemském i světovém trhu – zejména díky mimořádné kvalitě nabízených bot. Ty stojí krom inovativních technologiích i na originálních designech! Přesvědčte se sami – podívejte se dnes společně s námi na dámské boty Nike 6.0! Jejich veselé designy vás nenechají chladnými.

O Nike

Značka Nike, jejíž výrobky jsou pravidelně označeny dnes již všem známou „fajfkou“ vyjadřující pohyb, rychlost a dynamiku, se poprvé objevila již v roce 1972. Jejími zakladateli pak byli dva nadšení sportovci – Bill Bowerman a Phil Knight. Jejich cíl byl jasný – pomoci sportovcům při dosahování lepších výkonů. A ačkoliv byl tento úkol nesnadný, díky takovým vynálezům jako tlumící polštáře „air“, se to nakonec podařilo. Boty Nike jsou, a ještě dlouhou dobu zůstanou, světovou jedničkou. Není tedy divu, že boty Nike v současnosti obouvají takové hvězdy sportu jako Tiger Woods, Ronaldo či Tomáš Rosický a Barbora Špotáková. Nicméně boty Nike nejsou určeny pouze vrcholovým sportovcům a sportovkyním, boty Nike jsou především o stylu – důkazem budiž v tomto článku představené dámské boty Nike 6.0! Tradice, styl a dynamičnost – to je Nike na počátku 21. století!

Co teď letí v Nike

Žhavou trendy novinkou jsou letos dámské tenisky Nike 6.0 – kotníkové i nízké. Nike 6.0 jsou dokonalým spojením funkčnosti a krásy. Ačkoliv jsou dámské boty Nike 6.0 primárně navrženy pro sport (od skateu po BMX), jejich nadčasový design se hodí i k běžnému sportovně elegantnímu stylu. Dámské boty Nike 6.0 září hlavně výraznými barvami – fialovou, modrou či tmavě oranžovou, skvěle se tedy hodí zejména k jeanům. Tyto dámské tenisky Nike, ocení zejména ty dámy, které nechtějí v záplavě české šedi zapadnout.

Neváhejte a pořiďte si i vy alespoň jeden pár trendy dámských tenisek Nike 6.0 a v davu vás rozhodně nikdo nepřehlédne!

foto: thinkstock
zdroj: www.nike.cz, www.spartoo.eu

Boty a obuv