22/1
Co je právě v kurzu v dámských botách? Vysoké šněrování!

Co je právě v kurzu v dámských botách? Vysoké šněrování!

22. ledna 2019 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty , Sportovní boty , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Kotníkáče jsou na výsluní již po nějakou dobu. A šněrovací obzvláště. Nyní mezi nimi vynikají ty vysoké šněrovací. Ty jsou pro letošní počátek roku s číslovkou 2019 Must Have mezi dámskými botami.

OMG! v bílé s černými prvky jsou skutečně cool kouskem za 1 299 Kč

Robustní kotníkové botky opravdu frčí. Tyto modely šněrovacích bot se staly módními ikonami letošní sezony. Proč? Jsou pohodlné, dobře obepnou nohu a drží její stabilitu, nepromoknou, jsou pevné, odolné, a navíc je lze perfektně kombinovat s nedbale elegantními ruksaky do casual looků.

Kate Gray kotníkové boty za 2 599 Kč

Bez omezení!

Není zde žádné omezení v designu, barvě ani provedení. Potažmo ani co se tkaniček týče. Vše je možné a vše je přípustné. Nejsou limity ani pro vaši kreativitu kombinací a tvorby looků a variaci outfitů s nimi.

Steve Madden kotníkáče za 3 699 Kč

Tak neváhejte a odvažte se! Dodejte svému outfitu stylovou cool tečku a vsaďte letos na souhru módních oček, tkaniček a silné podešve. Tento šněrovací robustní a pohodový trend vás zaručeně dostane!

Značka OMG! to vzala na bordó lesklé notě za 999 Kč

Značky, které frčí

Mezi značkami, které mají letos ve vysokém šněrování a robustním provedení dámských botek dobře našlápnuto jsou především Kate Gray, OMG!, Steve Madden, Vagabond, Vigneron a DKNY. Poslední dvě zmíněné značky se realizují spíše v módních doplňcích, kterými nyní jsou ruksaky a casual velké tašky, jež s těmto šněrovacími botkami skvěle ladí.

Vagabond sází na ležérnost v matné černé za 3 199 Kč

Všechny tyto značky najdete v obchodech Humanic. Vyberete si i vy, ten svůj cool kousek?

Vigneron šik pruhovaný batoh vyjde na 3 599 KčVelká batohová taška DKNY je prima casual kouskem za 4 999 Kč

Zdroj foto: Humanic

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv