22/1
Co je právě v kurzu v dámských botách? Vysoké šněrování!

Co je právě v kurzu v dámských botách? Vysoké šněrování!

22. ledna 2019 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty , Sportovní boty , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Kotníkáče jsou na výsluní již po nějakou dobu. A šněrovací obzvláště. Nyní mezi nimi vynikají ty vysoké šněrovací. Ty jsou pro letošní počátek roku s číslovkou 2019 Must Have mezi dámskými botami.

OMG! v bílé s černými prvky jsou skutečně cool kouskem za 1 299 KčOMG! v bílé s černými prvky jsou skutečně cool kouskem za 1 299 Kč

Robustní kotníkové botky opravdu frčí. Tyto modely šněrovacích bot se staly módními ikonami letošní sezony. Proč? Jsou pohodlné, dobře obepnou nohu a drží její stabilitu, nepromoknou, jsou pevné, odolné, a navíc je lze perfektně kombinovat s nedbale elegantními ruksaky do casual looků.

Kate Gray kotníkové boty za 2 599 KčKate Gray kotníkové boty za 2 599 Kč

Bez omezení!

Není zde žádné omezení v designu, barvě ani provedení. Potažmo ani co se tkaniček týče. Vše je možné a vše je přípustné. Nejsou limity ani pro vaši kreativitu kombinací a tvorby looků a variaci outfitů s nimi.

Steve Madden kotníkáče za 3 699 KčSteve Madden kotníkáče za 3 699 Kč

Tak neváhejte a odvažte se! Dodejte svému outfitu stylovou cool tečku a vsaďte letos na souhru módních oček, tkaniček a silné podešve. Tento šněrovací robustní a pohodový trend vás zaručeně dostane!

Značka OMG! to vzala na bordó lesklé notě za 999 KčZnačka OMG! to vzala na bordó lesklé notě za 999 Kč

Značky, které frčí

Mezi značkami, které mají letos ve vysokém šněrování a robustním provedení dámských botek dobře našlápnuto jsou především Kate Gray, OMG!, Steve Madden, Vagabond, Vigneron a DKNY. Poslední dvě zmíněné značky se realizují spíše v módních doplňcích, kterými nyní jsou ruksaky a casual velké tašky, jež s těmto šněrovacími botkami skvěle ladí.

Vagabond sází na ležérnost v matné černé za 3 199 KčVagabond sází na ležérnost v matné černé za 3 199 Kč

Všechny tyto značky najdete v obchodech Humanic. Vyberete si i vy, ten svůj cool kousek?

Vigneron šik pruhovaný batoh vyjde na 3 599 KčVigneron šik pruhovaný batoh vyjde na 3 599 Kč Velká batohová taška DKNY je prima casual kouskem za 4 999 KčVelká batohová taška DKNY je prima casual kouskem za 4 999 Kč

Zdroj foto: Humanic

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv