26/6
Trendy v dámské obuvi pro léto 2012

Trendy v dámské obuvi pro léto 2012

26. června 2012 v 16.30, Baleríny, Boty a výrobci, flip-flopy, Letní boty, Sandály

Léto je konečně tady. Kalendář i počasí mluví jasně, a tak je na nás, abychom se na letošní sezónu náležitě připravily. Vedle vhodného oblečení, ve kterém nám to bude slušet vypadat a postavíme se vysokým teplotám, je třeba zaměřit se moderní dámské boty. Jaké jsou trendy v dámské obuvi pro léto 2012? To se dozvíte v následujícím článku, kde vám poradíme, jaké obutí si pořídit, abyste vypadala skvěle.

Prvním trendem je rozmanitost. Za symbol léta nepochybně můžeme považovat cestování. Změny nás budou provázet v podstatě na každém kroku, což platí také o naší obuvi. Na večer se nepochybně hodí stylové lodičky či elegantní baleríny, přes den zase oceníme pohodlnější, ale stále nanejvýš slušivé sandály či retro pantofle. K vodě či na krátkou vycházku pak můžete využít také žabky. Speciálně během tohoto léta zazáříte, pořídíte-li si některý z těchto modelů: Mimo již zmiňovaných balerínek to jsou především boty na vysoké platformě a boty na klínku či na klínovém podpatku.

Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)

Dámské boty pro léto 2012

Letošní léto přeje barvám – pro dámské boty to platí dvojnásob. Ať už se rozhodnete pro výrazné jednobarevné modely, anebo raději upřednostníte pestré motivy nejrůznějších vzorů, rozhodně s takovým krokem nešlápnete vedle. Zaručeně trendy však budete v decentních květinových či zvířecích vzorech a zaručeně v opravdu divokých potiscích. Léto je totiž obdobím zábavy, a trendy v dámské obuvi to samozřejmě zohledňují. Ani ve výběru materiálů se meze nekladou – kůže, látka i syntetické materiály či jejich kombinace se letos nosí.

Na závěr pro vás máme jeden tip: neutuchající módní novinku, kterou jsou dámské kozačky! Přestaňte se ohlížet na předsudky, mýtus kozaček jako zimní obuvi je již dávno pryč. Letní kozačky vám skvěle poslouží. Nejen že dobře vypadají samy o sobě, ale navíc vám prodlouží odhalené nohy. Kozačky na léto jsou velmi sexy!

Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)Trendy v dámské obuvi pro léto 2012 (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: http://www.rejnokobuv.cz/

Boty a obuv