5/3
Trendy jaro/léto 2012: Výlet do cukrárny s Prada, Christian Louboutin i Brian Atwood

Trendy jaro/léto 2012: Výlet do cukrárny s Prada, Christian Louboutin i Brian Atwood

5. března 2012 v 00.00 , Christian Louboutin , Letní boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Zdá se, že letošní sezóna jaro/léto 2012, bude ve znamení laskomin! Nejnovější kolekce světových návrhářů jsou totiž jako vystřižené z filmu Karlík a továrna na čokoládu. Veselé pastelové barvičky připomínají sladkosti z cukrárny, smlsněte si! Dnes se podíváme na vybrané modely z nové kolekce Christian Louboutin, Brian Atwood a Prada, pusťme se do toho.

Trendy nové sezóny

Shrneme-li si v krátkosti trendy nadcházející sezóny, zjistíme, že velmi módní budou zejména botičky na platformě – korkové i normální a pastelové barvy od růžové po červenooranžovou. Není tedy divu, že nejnovější kolekce připomínají „výlet do cukrárny“. Ale dosti již o trendech. Seznamme se s konkrétními modely.

Vybrané modely

Začneme nejprve s nejnovějším modelem Christian Louboutin. Jedná se o velmi roztomilý model na korkové platformě s barevnými pásky. Nové boty Christian Louboutin Crepon Ribbon Espadrille Slide jsou jako dělané pro procházky na pláži při západu slunce!

Dalším dnes představeným modelem jsou botičky z nejnovější kolekce Prada, značky, jež ovládala luxusní pláže celé minulé léto. Prada Suede And Cork Multistrap Wedge Sandals jsou velmi roztomilé, ženské a sexy dámské sandálky ve vysoce trendy červenooranžové barvě, které si dozajista zamilujete!

Poslední dnes představenou „laskominou“ jsou pak boty značky Brian Atwood, které jsou velmi neotřelé, velmi originální a neskutečně sexy. Jejich design je zcela jedinečný! Sandálky Brian Atwood Raffia-Heel Colorblock d’Orsay Sandal jsou důkazem neskonalého talentu Briana Atwooda, obuvního kouzelníka. Jedná se o překrásný mix pastelových barev – opět se zde objevuje trendy červenooranžová, ale taktéž růžová, světle tyrkysová a smetanová. Boty Brian Atwood Raffia-Heel Colorblock d’Orsay Sandal jsou stylovým kouskem do sbírky. Nenechte si je ujít!

Pořiďte si na tuto sezónu jaro/léto 2012 jedny z luxusních bot Prada, Brian Atwood nebo Christian Louboutin a zazařte na pláži i na ulici!

Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv