13/1
Trendy jaro 2011: Vzhůru do tenisek!

Trendy jaro 2011: Vzhůru do tenisek!

13. ledna 2011 v 00.00, Boty Nike, Tenisky

Sponzorované odkazy

Dámy, připravte se toto jaro na „záplavu tenisek“, tenisky – jaro 2011 totiž pravděpodobně ovládnou svět módy! Jinak řečeno, tenisky se budou se nosit všude, ke všemu, kdykoliv a kamkoliv. Budou prostě cool a trendy! A čím barevnější a odvážnější tenisky, tím lepší! Jaro 2011, to jsou tenisky

Samozřejmě vysoké podpatky pravděpodobně zůstanou „královnami“ červených koberců i chodníků po celém světě navždy. Vy však již nemusíte na „kočičích hlavách“ ve jménu módních trendů klopýtat a zapadat, zápasit v ulicích, jednoduše nazujte své pohodlné sneakers (i ty sportovní značek Reebok, Nike či Adidas), zkombinujte je s luxusním outfitem a voila, dostanete opravdu velmi trendový model pro letošní jaro! Uznejte, na nákupy i na neformální schůzky se to náramně hodí! Navíc budete dokonale nepřehlédnutelná, v davu si vás nespletou!

Načerpejte inspiraci u fotek amerického W Magazine, konkrétně u modelů návrhářů Marca Jacobse, Michaela Korse, Calvina Kleina nebo Alexandera Wanga, Dereka Lama a Proenza Schouler v kombinaci s teniskami Nike a Reebok! Nechte se vést nejnovějšími „teniskovými“ trendy pro letošní jarní sezónu- skočte s chutí do oblíbených sneakers! Nezapomeňte, tenisky jsou trendy!

Trendy jaro 2011: Vzhůru do tenisek! (http://www.botyaobuv.cz)
Trendy jaro 2011: Vzhůru do tenisek! (http://www.botyaobuv.cz)
Trendy jaro 2011: Vzhůru do tenisek! (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.stylefrizz.com, foto: iStockphoto / Thinkstock, www.stylefrizz.com

Boty a obuv