27/8
Deichmann, CCC a Baťa: Podzimní trendy 2012

Deichmann, CCC a Baťa: Podzimní trendy 2012

27. srpna 2012 v 00.00, Boty a výrobci, Kozačky, Tenisky

Sponzorované odkazy

I když si stále ještě užíváme horkých letních dní, podzim se pomalu, ale jistě blíží a naše oblíbené obchody s obuví se již začínají plnit podzemními kolekcemi. Chcete být na podzim „in“? My vám zde prozradíme hlavní trendy pro podzimní/zimní období 2012 a nabídneme vám malou ochutnávku nových kolekcí od některých hlavních společností jako Deichmann, CCC nebo Baťa.

Trendy pro podzim/zima 2012

Deichmann si pro vás pro toto období připravil kolekce kotníčkových šněrovacích bot v tónech klasických barvách podzima jako béžové, přirozené zemité hnědé, červené nebo černé. Design je velmi jednoduchý, doplněn pouze například populární kožešinkou. Opomenuty nejsou ale ani polokozačky nebo kozačky.

Deichmann, CCC a Baťa: Podzimní trendy 2012 (http://www.botyaobuv.cz)

I oblíbený obuvník Baťa vsází na kotníčkovou šněrovací obuv, které by se měly stát základem každého podzimního šatníku. Šněrovací obuv je dokonalým spojením elegance a trochu rockerského vzhledu. Baťa nezapomíná ale ani nadšence plesové sezóny a přináší kolekce lodiček s originálním designem.

Deichmann, CCC a Baťa: Podzimní trendy 2012 (http://www.botyaobuv.cz)

I kolekce pro podzim/zima 2012 od značky CCC dominuje kotníčkovou obuví s designem šněrování především ve zpracování semiše a vysokého lesku. Vévodící barvy kolekcí jsou v tónech hnědé, červené nebo oranžové, které jsou typické pro podzimní období. Kolekce doplňují i stylové dámské kabelky. .<> Deichmann, CCC a Baťa: Podzimní trendy 2012 (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: ThinkStock, http://press.aspen.pr/ccc-boty/, www.deichmann.com, www.bata.cz

Boty a obuv