28/4
Letní kozačky 2011: Stále trendy!

Letní kozačky 2011: Stále trendy!

28. dubna 2011 v 00.00 , Kozačky , Letní boty

Sponzorované odkazy

Chcete být in i v teplých letních měsících? V tom případě si pořiďte minimálně jeden pár ultra moderních letních kozaček a oživte svůj outfit! Neváhejte a propadněte letním kozačkám! Budete in, originální a stylová zároveň.

Máte obavy z pořízení letních kozaček? Zapomeňte na ně! Letní kozačky jsou totiž na léto ideální obuví! Díky špičkovým materiálům (kůže, semiš), rafinovaným průduchům a větrání se vaše nohy zaručeně „nezapaří“. Nevěříte? Vyzkoušejte letní kozačky na vlastní kůži! Letní kozačky se totiž nosí pouze naboso.

Výběr letních kozaček je i v letošní sezóně stejně jako loni opravdu široký – od plně uzavřených až po letní kozačky s otevřenou špičkou či patou. Zaručeně si vyberete! Záleží pouze na vás, chcete být za elegantní dámu či extravagantní „dračici“? Obujte se směle do letních kozaček a zazařte na ulici i na party.

Výška a barevnost letních kozaček

Toužíte po krásných, nekonečně dlouhých nohách? V tom případě zapomeňte na „balerínky“ či tradiční letní „žabky“. Dlouhé nohy získáte zaručeně jedině s letními kozačkami, stačí si vybrat pouze tu správnou výšku! Zkoušejte a inspirujte se. Máte na výběr z kotníkových letních kozaček, letních kozaček do půli lýtek či letních kozaček po kolena. Chcete navíc skrýt své širší kotníky? Letní kozačky jsou tu pro vás!

Barevnost letních kozaček se letos pohybuje zejména v „klasických vodách“. Vybírejte z černých, hnědých a béžových barev a budete stylová. Vždy se pak řiďte zejména vlastním vkusem, zaručeně nic nezkazíte! Ani s volbou podpatku si nedělejte přílišné starosti. Stejně jako loni se i letos nosí klasické jehlové i širší podpatky. In budete i v letních kozačkách s výraznými průstřihy a zdobením, zaručeně zaujmete nejedno oko!

Vybrané modely letních kozaček

Nyní se však společně s námi podívejte na vybrané a dostupné modely letních kozaček značek Baťa, Deichmann, Humanic, Mixer a Tamaris!

Vyzkoušejte i vy na vlastní kůži komfortnost dámských letních kozaček a buďte letos v létě stylová a in!

Zdroj: www.levnejinezjinde.cz, www.prozeny.cz, www.shoemanic.com, www.mixershoes.com, www.bata.cz, www.tamaris.de, www.deichmann-obuv.czwww.mapaobchody.cz

Boty a obuv