7/5
Dámské letní kozačky, to je výjimečný styl!

Dámské letní kozačky, to je výjimečný styl!

7. května 2010 v 00.00 , Christian Louboutin , Kozačky , Letní boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Chcete být in i v teplých letních měsících? V tom případě si pořiďte minimálně jeden pár ultra moderních letních kozaček a oživte svůj outfit! Neváhejte a propadněte tomuto zbrusu novému trendu! Budete in, originální a stylová.

Máte obavy z pořízení letních kozaček? Zapomeňte na ně! Letní kozačky jsou totiž na léto ideální obuví! Díky špičkovým materiálům (kůže, semiš), rafinovaným průduchům a větrání se vaše nohy zaručeně „nezapaří“. Nevěříte? Vyzkoušejte letní kozačky na vlastní kůži! Letní kozačky se totiž nosí pouze naboso.

Výběr letních kozaček je v letošní sezoně opravdu široký – od plně uzavřených až po letní kozačky s otevřenou špičkou či patou. Zaručeně si vyberete! Záleží pouze na vás, chcete být za elegantní dámu či extravagantní „dračici“? Obujte se směle do letních kozaček a zazařte na ulici i na party. Pořiďte si například semišové letní kozačky či letní kozačky z jemné kůže a vyčnívejte z davu!

Výška a barevnost letních kozaček

Toužíte navíc po krásných, nekonečně dlouhých nohách? V tom případě zapomeňte na „balerínky“ či tradiční letní „žabky“. Dlouhé nohy získáte zaručeně jedině s letními kozačkami, stačí si vybrat pouze tu správnou výšku! Zkoušejte a inspirujte se. Máte na výběr z kotníkových letních kozaček, letních kozaček do půli lýtek či letních kozaček po kolena. Chcete navíc skrýt své širší kotníky? Letní kozačky jsou tu pro vás!

Barevnost letních kozaček letos nezná hranic! Od klasických černých, hnědých a bílých až po batiku a pastelové barvy budete stylová. Řiďte se tedy vlastním vkusem, zaručeně nic nezkazíte! Ani s volbou podpatku si nedělejte přílišné starosti, nosí se klasické jehlové i širší podpatky. In budete i v letních kozačkách s výraznými průstřihy a zdobením, zaručeně zaujmete nejedno oko!

Inspirujte se dnes například letními kozačkami Christian Louboutin Shows Fringe-Boot Love in Tina Summer Boot s třásněmi či „vzorovanými“ geometrickými botami Sergio Rossi! Není třeba bát se letních kozaček! Vyzkoušejte i vy na vlastní kůži jejich komfortnost. Buďte letos v létě stylová a in s letními kozačkami!

Zdroj: www.prozeny.cz, www.wordpress.com, www.geeksshoes.com, www.refinery29.com

Boty a obuv