7/4
Nové semišové sandálky Prada: Sexy a trendy zároveň!

Nové semišové sandálky Prada: Sexy a trendy zároveň!

7. dubna 2011 v 00.00 , Letní boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Vysoké široké podpatky a platformy, platformy a ještě jednou platformy letos vládnou módě! Držte s ní krok a podívejte se dnes společně s námi na jedny z nejkrásnějších bot letošní sezóny jaro/léto 2011. Seznamte se v tomto článku se značkou Prada a nechce se „uhranout“ jejími novými semišovými sandálky na platformě. Podlehněte Prada Suede Platform Sandals!

Historie značky

Již od samých počátků se značka Prada, založená v roce 1913 Mario Pradem, zabývala výrobou luxusního zboží a doplňků. Nicméně až po roce 1978 (po smrti svého zakladatele) dosáhl věhlas tohoto módního domu nezměrné míry. To vše díky zakladatelově vnučce a dědičce- Miuccii, nyní jedné z nejuznávanějších módních návrhářek dneška. Právě za Miuccinina vedení se Prada přerodila z kukly v nádherného motýla, který každoročně ukazuje svá „křídla“ na módních molech a fascinuje tak elity i širokou veřejnost. Podlehněte i vy kráse Prada křídel. Prada současnosti je synonymem luxusu a vytříbeného módního vkusu. Prada 2011 je svěží, ženská a nesmírně inspirativní!

Sandálky z nové kolekce

Nejen oděvní kolekce Prada je letos nádherně vybarvená a zoufale pozitivní, to samé lze bez obav prohlásit i o obuvní kolekci Prada jaro/léto 2011. My z ní dnes vyzdvihneme zejména překrásné otevřené semišové sandálky na platformě s elegantním páskem přes kotníček – Prada Suede Platform Sandals -, které jsou dostupné hned v několika barevných provedeních. Užijte si tyto semišové sandálky na platformě Prada v černé, karmínové červené, hnědé barvě a v imitaci hadí kůže. Takovéto sandálky Prada jsou nejen trendy, ale také velmi sexy! Můžete je totiž kombinovat prakticky se všemi styly.

Podlehněte i vy luxusním nadčasovým semišovým sandálkům Prada z kolekce Prada jaro/léto 2011 a pohrajte si letos s barvami i vzory nejen v rámci šatníku! Oživte svůj botník a buďte in na každém kroku.

Zdroj: www.stylefrizz.com

Boty a obuv