21/2
Boty na ples 2011: Střevíčky všude kam se podíváš!

Boty na ples 2011: Střevíčky všude kam se podíváš!

21. února 2011 v 00.00 , Christian Louboutin , Jimmy Choo , Plesové boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Plesová sezóna je tu! Není tedy radno odkládat výběr správných šatů i plesových bot. Vyberte si společně s námi ty nejlepší, nejkrásnější i nejroztomilejší střevíčky a ciťte se na každém plese jako princezna z pohádky. Oslňte svou róbou i botičkami!

Plesové boty jako pro princeznu

Dámy, pokud chcete na každém plese zazářit, rozhodně nepodceňujte správný výběr botiček. Ať již zvolíte klasické uzavřené střevíčky, lodičky s otevřenou špičkou či páskové sandálky, nezapomínejte na to, aby plesové boty dokonale ladily s vaší róbou – a to jak stylově, tak také barevně. Správná královna plesu taktéž nezapomíná na detaily, například takové zdobné kamínky, mašličky či kytičky na botách působí neskutečně romanticky a stylově zároveň. Nebojte se tedy projevit váš vytříbený vkus a projevte naplno svou ženskost- můžete pouze zazářit!

Pokud s výběrem těch správných plesových bot 2011 zatím ještě váháte, podívejte se nyní společně s námi na ty nejkrásnější vybrané modely s kolekcí značek Baťa, Humanic, Mixer i na vybrané modely luxusnějších značek jako Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Prada či Jimmy Choo – zaručeně si vyberete ty pravé!

Plesové boty 2011: Baťa, Humanic a Mixer

Značka Baťa letos nabízí opravdu překrásné modely plesových bot! Od klasických lodiček až po páskové sandálky. S plesovými botami Baťa rozhodně nezůstanete “stát”. Podívejme se nyní na některé vybrané modely. Za zmínku stojí například překrásné černé lodičky zdobené stříbrným potiskem, které vypadají jako vystřižené z hvězdné oblohy (k dispozici hned ve dvou provedeních s rozdílnou výškou podpatku), a pak také velmi trendové krajkové lodičky s otevřenou špičkou a páskem před kotník či páskové sandálky zdobené kamínky.

plesové boty Humanic vás tuto sezónu učiní nádhernou! Samy o sobě totiž působí skoro jako šperky, tak jsou krásné. Pokochejte se například bohatě řasenými střevíčky a páskovými sandálky v barvě šampaňského či vskutku roztomilými červenými sándálkami s malou růží. Pro extravagantnější dámy jsou pak jako dělané semišové páskové lodičky, pro ty elegantní černé boty se sponou posázenou malými kamínky.

Dech beroucí plesové boty pak nabízí i značka Mixer- pokochejte se například elegantními červenými střevíčky se štrasem, saténovými střevíčky s ozdobnou aplikací v barvě šampaňského či stříbrnými lodičkami s otevřenou špičkou a plesovými páskovými sandálky s kamínkovou aplikací!

Ples ve znamení luxusu!

Nakonec se podívejte na vybrané modely značek Prada (nádherné zlaté páskové sandálky), Christian Louboutin (třpytivé stříbrné páskové lodičky), Jimmy Choo (stříbrné lodičky s krystaly Swarovski), Manolo Blahnik (zlaté střevíčky s kamínky)!

Buďte v letošní plesové sezóně hvězdou! Pořiďte si ty nejkrásnější plesové boty!

Zdroj: www.bata.cz, www.shoemanic.com, www.mixershoes.com, www.exoticexcess.com Foto: iStockphoto / Thinkstock

Boty a obuv