12/5
Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky!

Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky!

12. května 2011 v 00.00 , Miu Miu

Sponzorované odkazy

Milujete značku Prada? Tak v tom případě si dozajista zamilujete i značku Miu Miu! Podívejte se dnes společně s námi na Miu Miu a na její novou kolekci botiček jaro/léto 2011 podrobněji! Vkročte do světa luxusních střevíčku a barev! Nechte se okouzlit značkou Miu Miu!

Mladší sestřička Prady

Miu Miu je v podstatě mladší sestřičkou světoznámé Prada. Jinými slovy se jedná o luxusní značku fungující pod módním domem Prada již od roku 1993! Roztomilý název značky Miu Miu je pak odvozen od jména talentované vnučky původního zakladatele Maria Prady – Miuccii Prada. Nicméně v botách Miu Miu se stanete opravdovou kočičí šelmou ulice!

Miu Miu je značka určená pro všechny cílevědomé a aktivní (duchem) mladé ženy, které se nebojí vystupovat svým outfitem z davu! Oblečení i boty Miu Miu jsou pro odvážné módní znalkyně! Vynikají totiž poměrně extravagantním zpracováním a v letošní kolekci i zářivými barvami. Boty Miu Miu jsou tu pro každou ženu! Na rozdíl od své starší sestřičky je totiž Miu Miu cenově mnohem dostupnější.

Miu Miu letos

Boty Miu Miu jsou toto léto plné zářivých jasných barev, přírodních odstínů i odvážných leopardích vzorů! Tedy ať už se chystáte na párty, pracovní pohovor či rande – stačí si jen vybrat, na co máte zrovna chuť! Miu Miu vám nabídne překrásné modely dámských balerín, sandálků i „dandyovských“ polobotek a letních kozaček. Modelům Miu Miu 2011 prostě nelze odolat! Staňte se i vy šelmou ulice a dopřejte si trochu luxusní extravagance z módního domu Prada! Kvalita, úžasné designy a dobré jméno – to je značka Miu Miu!

Pořiďte si toto léto i vy překrásné botičky Miu Miu z letošní kolekce jaro/léto 2011! Vždyť botám Miu Miu by neodolala ani módou posedlá Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě! Barvy, platformy a elegance – to je Miu Miu 2011! Nebojte se experimentovat a vsaďte na léty prověřený „luxus“ Miu Miu. Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz)Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz)Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz)Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz)Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz)Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz) Miu Miu: Mladší sestra Prady a její luxusní botičky! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.miumiu.com, www.topzine.cz

Boty a obuv