9/2
Converse a Todd Synder vytvořili stylové obutí

Converse a Todd Synder vytvořili stylové obutí

9. února 2022 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Converse představila novou spolupráci, kterou je koprodukce s americkým návrhářem Toddem Snyderem. Ze spolupráce vznikly dva nové trendy modely tenisek, které jsou základem této limitované kolekce.

Americkým návrhář Todd Synder patří k výrazným postavám módní branže, který v ní působí od roku 2011. Je stylový, nenucený, a přesto elegantní. Jeho styl se odrazil i ve sporty botkách, konkrétně v modelech Chuck 70 Hi Top a Jack Purcell OX.

Této dvojce dodal návrhář nenucenou eleganci a městský styl. Ke dvěma modelům konversek pak přidal ještě kapsulovou kolekci oblečení. Vznikla tak trendy limitka Converse x Todd Synder, která je britsky elegantní a americky stylová.

Kolekce Converse a Todd Snyder

Limitovaná kolekce bot a oblečení je tudíž osobitá a pohodlná ve všech směrech. Oplývá netradiční materiály jako je tartan a voskované plátno, a je celá o městském cool stylu. Je to do hloubi promyšlená kombinace streetwearu a nostalgického britského stylu, která působí velmi příjemně.

Voskované plátno ve vysoké kvalitě dodává modelům konversek specifičnost i praktičnost. Odpuzuje totiž vodu a činí je voděodolnými. A protože kolekci tvoří i batoh a parka, dostáváte se spolu s teniskami ke kouskům, které jsou tak propojeny stylově, že by byl hřích je oddělit.

Celá kolekce Converse x Todd Synder je k mání v online brandu Qeens.

Zdroj info: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv