10/3
Converse Bandulu: stylové a originální

Converse Bandulu: stylové a originální

10. března 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Chcete mít doma a na svých nohách něco jedinečného? Pak sáhněte po aktuálních konverskách Bandulu. Jsou neotřelé, originální a stylové.

Barevné skvrny na ikonických modelech jsou poznávacím znamením nové spolupráce Converse a streetwearové značky Bandulu. S neotřelým řešením, jak se vypořádat s nedokonalostmi, přišel Pat Peltier. Barevné ručně vyšívané cákance se staly jeho uměleckým podpisem a daly vzniknout streetwearové značce Bandulu.

Converse Bandulu

Poprvé od roku 2015 se proto Corverse a Bandulu spojily, aby prozkoumaly spletitý vztah, který pojí kreativitu a skórování v basketbalu. Ikonické modely Converse Pro Leather a Chuck 70 ožívají pod rukama Pata Peltiera.

Pro Leather a Chuck 70

Tenisky zdobí vyšívané detaily na špičce a v horní části. Bandulu si vzalo do parády i originální model ze sedmdesátých let, Chuck 70. Barevné cákance se rozprostírají po celé botě včetně podrážek, které při chůzi odhalí růžový detail.

Nejen tenisky

V kolekci nechybí taška na basketbalový míč spolu s hravými kraťasy a tričkem. Spolupráce je završena dvoubarevnou mikinou, která je vedle typického Converse odznaku poseta několika výšivkami.

Kde je seženete a za kolik?

Všechny konversky kolekce Bandulu jsou k dostání od počátku března u vybraných prodejců (Footshop, Queens) za cenu 3 199 Kč.

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv