24/11
Víte, jaká je letošní speciální Vánoční lahůdka? Tenisky Louis Vuitton LV2!

Víte, jaká je letošní speciální Vánoční lahůdka? Tenisky Louis Vuitton LV2!

24. listopadu 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Chcete letos na Vánoce něco speciálního a neobyčejného? Tak si pořiďte nebo někomu z blízkých darujte tenisky Louis Vuitton LV2 od Virgila Abloha pro sezónu Pre-Spring 2022!

Pro sezónu Předjaří 2022 (Pre-Spring 2022) si značka Louis Vuitton připravila kolekci s názvem LV2, což znamená Louis Vuitton na druhou. Jejími pachateli jsou umělecký ředitel pánských kolekcí Virgil Abloh™ a Nigo®, zakladatel značky Human Made.

Streetwear se odráží i v botách

Virgila Abloha a Niga pojí přátelství a společný náhled na módu, kterou je streetwear. Oba návrháři touto kolekcí nabízejí jedinečnost svých návrhů pod značkou Louis Vuitton. Oslavou kolekce je japonský původu návrháře Niga, s jeho typickými prvky módy a přístupu k vybavení šatníku. Celou kolekci bot a streetwearu zdobí mladistvé motivy maskotů a loga v nové podobě.

I pracovní boty mohou mít styl

Nechybí ani grafické prvky rudého srdce, které Nigo® používá pro značku Human Made. Pracovní boty jsou opatřeny odnímatelnými a vyměnitelnými štítky zdobenými těmito motivy.

Tenisky Louis Vuitton

Tenisky LV Trainer se představují v nové kompletní grafice. A navazuje na ně druhý model LV Trainer, který je vyroben ze zrnité kůže a denimové tkaniny ve tvaru kapky. Další variace osloví plátnem Damier v designu poštovní známky, tento detail se opakuje u bot z hladké kůže s výřezem odhalujícím vzor.

Co na ně říkáte?

Zdroj foto: Louis Vuitton

Boty a obuv