27/7
Extra pro vás: barefoot obojživelná botka vás dostane

Extra pro vás: barefoot obojživelná botka vás dostane

27. července 2020 v 00.00, Boty a výrobci, Sandály, Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Začíná nová dimenze obouvání. Bosé boty tedy barefoot obutí dostává novou a úplně odlišnou dimenzi díky obojživelné botě od Vivobarefoot. Jejich model Ultra III z vodních řas je jedinečný a dostal i další barvičky.

Ikonický obojživelný model Ultra III nabízí překvapivý design, maximální pohodlí, ohled k životnímu prostředí a prodyšnost. Tyto devizy máte v každém páru těchto barefoot bot.

Mohlo by se zdát, že tuto veganskou obuv využijete pouze při letní dovolené, ale vězte, že vám bude skvělým společníkem nejen k vodě, ale i do města a do přírody. V novém barevném provedení Ultra III Obsidian pro ni a pro něj a dětských Ultra Kids BIO Lime a Ultra Kids Wave Blue prožije léto celá rodina.

Ultra III.

Ultra III.

Unikátní materiál i provedení

Tyto kousky jsou vyrobeny z pěny Bloom, což je materiál na bázi vodních řas. Jde o udržitelnou alternativu k pěnám, které běžně vídáme v petrochemickém průmyslu. Bloom je první plastovou pěnou rostlinného původu částečně vyrobenou z biomasy vodních řas. Jedná se o řasy z rybníků a jezer, ve kterých hrozí jejich přemnožení, při němž dochází k poškození vodních zdrojů a života v nich.

Díky odfiltrování řas se zmírňují negativní dopady na životní prostředí. Voda vyčištěná od řas se vrací zpět do přírody. Díky výrobě plastů z řas redukuje Vivobarefoot závislost na ropě, která je na rozdíl od řas neobnovitelným zdrojem.

Ultra Kids Wave Blue

Ultra Kids Wave Blue

Modely Ultra III a Ultra Kids

Botky Ultra III a Ultra Kids disponují 5 mm tenkou podrážkou a stahující gumičkou pro snadné a rychlé nazutí a vyzutí, je rychleschnoucí a flexibilní. Dostupné jsou v kamenných obchodech Vivibarefoot concept store v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích a Hradci Králové či na e-shopu.

Ultra Kids Bio Lime

Ultra Kids Bio Lime

A kolik za ně dáte?

  • cena pánského a dámského modelu činí 2 290,– Kč
  • cena dětského modelu je 1 490,– Kč

Zdroj foto: Vivobarefoot

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv