26/12
Pánské boty Gucci

Pánské boty Gucci

26. prosince 2011 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Značka Gucci nabízí pánům i letos ty nejelegantnější boty na trhu! Objevte dnes společně s námi aktuální kolekci pánských bot Gucci.

Značka Gucci patří již od roku 1921, kdy byla založena v italské Florencii Gucciem Gucci, ke špičce mezi módními značkami. Je zárukou luxusní krásy a odzbrojující elegance! Gucci přichází každý rok s dech beroucí kolekcí konfekce, kabelek i botiček – podlehněte ! Přivoňte si k luxusu a oceňte kvalitu. Veškeré produkty Gucci patří k základní „výbavě“ každého módního znalce, pohybujícího se ve vybraném společenském prostředí. Dbejte na svou image společně s Gucci.

Pánské boty Gucci – aktuální kolekce

Nejen dámské boty Gucci, ale taktéž ty pánské – v rámci pánské kolekce Gucci podzim/zima 2011 – jsou ztělesněním dokonalosti. Pánské boty Gucci se totiž vyznačují perfektním provedením společně s designovou neotřelostí a vy je oceníte jak v běžném pracovním životě, tak také ve volném čase. Pánská obuv Gucci je určena každému muži dbajícímu na svůj perfektní vzhled. Letos je pánská kolekce Gucci tvořena jak klasickými polobotkami (k pracovnímu obleku či saku), tak také teniskami či mokasínami. Na všechny typy pánské obuvi Gucci se dnes podíváme, představíme si totiž některé vybrané modely.

Okuste tu nejjemnější kůži, pořiďte si boty z pánské kolekce Gucci podzim/zima 2011. Aneb nehleďte na to, jaká je jejich cena, berte ohled na kvalitu! Pořiďte si například luxusní pánské mokasíny Gucci s přezkou, dostupné hned ve 3 barevných provedeních – černé, červené a bílé – nebo klasické lakované polobotky, které vám dodají na stylu! Pokud jste fanouškem spíše sportovnějších bot, zaměřte se na kotníkové tenisky Gucci, které pozvednou jakýkoliv model na luxusní. Gucci pak nabízí i „zlatý střed“ – viz. poslední 3 modely luxusních pánských bot Gucci.

Dopřejte si luxus v podobě pánských bot Gucci vyrobených z té nejjemnější kůže a vybraných materiálů. Nakupujte ve vybraných shopech, které najdete na portále www.mapaobchodu.cz konkrétně třeba zde.

Seznam prodejců nejen bot Gucci v Praze.

zdroj: www.gucci.com foto: www.fluxuryb.com

Boty a obuv