13/4
Kolekce botek značky Kazar na jaro a léto 2020

Kolekce botek značky Kazar na jaro a léto 2020

13. dubna 2020 v 00.00, Boty a výrobci, Kožené boty, Letní boty, Sandály, Sandály, Tenisky, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Jarně letní barevná paleta, moderní design, pohodlí a kvalita. Takto značka Kazar s jistotou vstupuje do nové sezóny. A protože jsou vyrobeny z nejkvalitnějších kůží, budou originální designy Kazar tím nejlepším společníkem pro jarní a letní dny.

Dámské kolekci jaro a léto 2020 dominují jedinečné vzory, bledé odstíny barev a výjimečná pozornost zaměřená na detaily. Lodičky, jemné sandály na jehlovém podpatku nebo elegantní nízké polobotky či sporty botky teniskového typu jsou jen zlomkem z nabídky nové kolekce značky.

Hadí kůže stále v kurzu

Vzor hadí kůže známý z předchozích kolekcí byl obohacen o módní holografický efekt, který se objeví na lodičkách, sportovní obuvi i sandálech. Díky výjimečným podpatkům z imitace dřeva, které zdobí letní sandály a nízké boty, budete v davu bezkonkurenčně vynikat. Tyto podpatky byly vyrobeny pomocí jedinečné technologie „tamponového tisku“.

Módní doplňky

Součástí nové kolekce je i široká paleta doplňků. Nabídka nové sezóny zahrnuje kožené tašky v nejmodernějších odstínech oranžové a mátové, elegantní kožené tašky na rameno v klasických černých a hnědých tónech i kožené batohy.

Monogram kolekce

Nový design kolekce jaro a léto 2020 značky Kazar se promítá také do monogramu v nové kolekci. Stále bude vycházet z písmene „K“, ale v obnovené, redesignované verzi. V dámské kolekci se design objeví ve dvou verzích. Klasická verze monogramu se uplatní v černé nebo hnědé barvě v drobném vzoru.

Dobrodružnější verze představí čokoládový monogram zvětšený na světlém pozadí. Vzorek se objeví jak na hrubších kůžích, tak i na hladkých, nejjemnějších kůžích. Zdobí nejen boty, ale i doplňky. V pánské kolekci najdete stylové mokasíny, které se budou nosit v létě na bosých nohou.

Do kontrastu stavíme klasické bílé tenisky s bílým oblekem, což dodává celé kolekci extrémní lehkost. Návrhy na nadcházející sezónu zahrnují také elegantní klasické boty pro zvláštní příležitosti a semišové mokasíny v odstínech klasické hnědé, černé a módní oranžové a modré.

Fotografie pro poslední kampaň Kazar pořídila polská fotografka Zuza Krajewska, autorka mnoha snímků a projektů publikovaných v nejvýznamnějších polských i mezinárodních médiích. Dynamické záběry představují siluety v pohybu, které jakoby náhodně oznamují příchod nové sezóny.

Zdroj foto: Kazar a Zuza Krajewska

Boty a obuv