15/10
Puma Cali Chase: pohodlný parťák

Puma Cali Chase: pohodlný parťák

15. října 2019 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Nová verze sporty botek Puma Cali aktuálně vévodí street style módě i podzimní sezóně 2019. Všude, kam vykročíte, mohu být tyto cool tenisky vaším společníkem – doslova krok za krokem vašimi dny.

Za svými sny se vydala s Puma Cali Chase na nohách i hvězda takového formátu jako je Selena Gomez, ambasadorka značky Puma. Momentálně je na vrcholu hudebního i zábavního průmyslu, a přitom moc dobře ví, jak důležité je nepřestávat sledovat své sny a neustále posouvat své možnosti.

Puma Cali Chase

Puma Cali Chase

Puma Cali v novém

A cestou k nim ji doprovází trendy parťák v podobě tenisek Puma Cali v nové verzi s přívlastkem Chase. Oblíbená street style sporty botka patří k soudobé pohodlné „pouliční“ vlně módy, a bezesporu právem.

Selena Gomez je obouvá také

Selena Gomez je obouvá také

Věrnost osmdesátkám

Vrchní kožená část nové boty Puma Cali Chase je svým klasickým stylem věrná kalifornskému originálu z 80. let. Nyní však přichází v zářivé bílé, která je doplněna jasnou růžovou a sytou fuchsiovou.

Cool prvky

Nepřehlédnutelné kontrastní logo značky Puma a vysoká podrážka v kombinaci s energickými barvami z tenisky vytvoří perfektní doplnění všech vašich outfitů.

Jděte za sny s Puma Cali Chase

Tak proč byste ji nevzali za svoji i vy? S Puma Cali Chase na nohách se vám budou cíle a sny zdolávat snáze, stylově, a tak říkajíc s velkou sporty a pohodlnou grácií.

Pronásledujte své sny ve velkém stylu v nejnovějších botách Puma Cali Chase za 2 299 Kč, které jsou dostupné v Queens, Espace retail a na Puma.com od 1. října 2019.

Zdroj foto: Puma, Queens

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv