22/7
Dámy, rády sportujete nebo kondičně běháte? Nové tenisky od Pumy vám pomohou!

Dámy, rády sportujete nebo kondičně běháte? Nové tenisky od Pumy vám pomohou!

22. července 2019 v 00.00, Boty a výrobci, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma právě pro vás vymyslela novou sporty botu určenou ke aktivnímu trávení volného času formou sportování, kondičního běhu, nebo tréninků. LQD Cell Shatter s novou technologií LDQ Cell je unikátní.

Puma oprášila devadesátky, respektive šestiúhelníkový systém odpružení z devadesátých let, který nyní uzpůsobila pro ještě lepší užitek. Výsledkem je jedinečná sporty botka pro ženy, jejíž ambasadorkou je kromě Seleny Gomez i Adriana Lima.

Adriana Lima a Puma LDQ Cell Shatter

Adriana Lima a Puma LDQ Cell Shatter

LDG Cell Shatter

Výrazná silueta nové sportovní tenisky LQD Cell Shatter překračuje hranice a nabízí vše, co se od dámské sportovní a tréninkové boty očekává. Díky svému tvaru a Puma LDQ Cell technologii perfektně absorbuje otřesy při pohybu a její osvědčená pěnová podrážka zlepšuje rovnováhu a nabízí stabilní odpružení nohy.

Puma LQD Cell Shatter v bílooranžovém provedení

Puma LQD Cell Shatter v bílooranžovém provedení

Nový a tím i lehčí systém odpružení povyšuje tyto unikátní tenisky, původně určené pro ulici, na vysoce sportovní obuv pro všechny ženy, které milují pohyb. Měkká a robustní pěnová technologie zvyšuje stabilitu nohy a tím zajišťuje pohodlí po celou dobu aktivit i velmi náročného tréninku.

Kde jsou respektive budou botky k mání?

Nová a unikátní sportovní bota LQD CELL Shatter pro ženy bude k dispozici u prodejců značky Puma jako jsou Queens.cz, A3Sport, UrbanStore, Espace a Vemzu postupně od konce července 2019.

Puma LQD Cell Shatter v černém provedení

Puma LQD Cell Shatter v černém provedení

Značka Puma

Více než 70 let existence se Pumě povedlo vytvořit tradici výroby a designu produktů do ulic a pro sportovně aktivní lidičky. Značka nabízí lifestylové kousky inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Ty pak úpravami přenáší i ostatním lidem. Díky řadě spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami tak značka Puma ovlivňuje a inspiruje streetovou kulturu ale i celý módní svět.

Skupina Puma vlastní značky Puma, Cobra Golf, Dobotex, přičemž dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv