31/5
Značková sportovní obuv se slevou

Značková sportovní obuv se slevou

31. května 2019 v 00.00 , Boty a výrobci , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Ano, sportovních botek není nikdy dost. A jsou li to ještě botky značkové je to super. A když jsou k mání v příjemných i překvapivých slevách, tak není co řešit. Máme pro vás nálož tipů na dobrou koupi. Vyberete si?

Puma Basket Suede Heart Patent Wn

Puma Basket Suede Heart Patent Wn's

Puma Basket Suede Heart Patent Wn's

Nízké romanticky laděné dámské tenisky od značky Puma s pojmenováním Suede Heart Patent Wn's, mají apartní širokou mašli, zlatě vyvedené logo značky na svršku a jsou celé krásně sněhobílé. Aktuální cena je pouhých 1 050 Kč když původní plná činila 2 699 Kč, a tak ušetříte touto koupí 1 649 Kč. To už stojí z úvahu!

Nike Komyuter

Nike Komyuter

Nike Komyuter

Tyto značkové sport botky od Nike vypadají tak trochu jako z jiného světa. Možná proto jsou tak žádané. Nike Komyuter jsou unisex kotníkové tenisky od značky Nike ve světle šedivém provedení s černou podrážkou a širokým popruhem zapínání přes nárt. Vyjdou vás na 1 560 Kč z původních 2 439 Kč.

adidas Campus

adidas Campus

adidas Campus

Mentolově zbarvené adidasky s bílou podrážkou určitě potěší především precizním zpracováním, ale i cenou. Adidas Campus odkazují na student z kampusu. Jsou to tedy mladistvé sporty botka, které nyní pořídíte za neuvěřitelných 960 Kč, přičemž původní cena činila 2 449 Kč a tak ušetříte celých 1 489 Kč.

Converse Chuck Taylor All Star WP Boot Hi

Converse Chuck Taylor All Star WP Boot Hi

Converse Chuck Taylor All Star WP Boot Hi

Conversky jsou stále v kurzu, obzvláště ty kotníkové, jako tyto Converse Chuck Taylor All Star WP Boot H ve stříbrném provedení se zelenobílou podrážkou. Metalické provedení e předurčuje jako součást zajímavých a netradičních looků. Jejich cena činí 1 280 Kč z původních 3 290 Kč ta ušetříte 2 010 Kč.

ARKK Eaglezero S-E15

ARKK Eaglezero S-E15

ARKK Eaglezero S-E15

Tyto nízké stylové tenisky od značky ARKK s pojmenováním Eaglezero S-E15 v bílém provedení s hnědou podrážkou budu slušet mnohým. Netradiční špičaté provedení se šikmým šněrováním a kompaktním svrškem jakoby z jednoho celku zujme na první i druhý pohled. Cena činí 1 130 Kč z původních 2 890 Kč a tak ušetříte až 1 760 Kč.

Nevybrali jste si? Nevadí! Na Queens najdete další velkou nálož sporty botek ve slevě.

Zdroj foto: Queens.cz Úvodní foto: pánské kotníkové boty Under Armour Curry 3 za 2 020 Kč

Autor: Pavla Košík jelínková

Boty a obuv