27/10
Podzimní slevová nálož

Podzimní slevová nálož

27. října 2018 v 00.00, Boty adidas, Boty Converse, Boty Nike, Boty Puma, Kožené boty, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Je tu podzim, a to je čas přezout se z lehkých letně laděných botek na něco epesnějšího. A aby to vás ani vaši peněženku tolik nebolelo, máme pro vás tipy na prima slevy právě podzimního obutí.

Online obchod Queens.cz je se svojí nabídkou značkových botek již pověstný. Ani tam se nevyhýbají příjemnostem pro zákazníky ve formě slev, které činí od 10 až do 80 % ceny jednotlivých kousků.

Rebook Classic Lether Zip

Rebook Classic Lether Zip

Rebook Classic Lether Zip

Velmi příjemná sleva 60 % vás čeká u těchto trendovních starorůžových tenisek s šik zapínáním na zip. Reebok Classic Leather Zip jsou nízké dámské sporty botky s hnědobílou podrážkou. Z původních 2 990 klesla cena na 1 170 Kč čili ušetříte jejich koupí nyní až 1 820 Kč.

New Balance WL574RSB

New Balance WL574RSB

New Balance WL574RSB

Velmi pěkné béžovo modré tenisky New Balance WL574RSB, patří opět do dámských kousků, které nezklamou. Bílo hnědá silně protlačovaná podrážka jistí váš krok, a vybavit se těmito prima botkami můžete se slevou 60 %, když původní cena 2 490 Kč klesla o neuvěřitelných 1 520 Kč na konečných 970 Kč.

Urban Classics Winter Boots

Urban Classics Winter Boots

Urban Classics Winter Boots

Kotníkáče jsou dnes v kurzu po celý rok, ovšem podzimní čas jim doslova sedí. Pánové, můžete tak vyrazit v krásných stylových Urban Classics Winter Boots v kombinaci světle a tmavě hnědé barvy (k mání je i celočerná a tmavě hnědá verze). Díky slevě 60 % ušetříte z původní ceny 1 890 Kč celých 1 150 Kč a zaplatíte jen 740 Kč. To již stojí za úvahu, ne?

Arkk Wolf

Arkk Wolf

Arkk Wolf

A ještě jeden nepřehlédnutelný tip pro pány ve formě nízkých pánských tenisek od značky ARKK s pojmenováním Wolf v hnědém provedení s bílou podrážkou. Sleva 60 % platí i na ně, a tak z původních 3 890 Kč zaplatíte 1 520 Kč a ušetříte tak 2 370 Kč.

Superstar 80s Cork W

Superstar 80s Cork W

Superstar 80s Cork W

A dámy jistě zaujmou neobvykle řešené nízké tenisky se špičkou z imitace korku značky adidas s pojmenováním Superstar 80s Cork W v černém provedení s bílou podrážkou. Původní cena 3 790 je sražena na 1 480 Kč, čímž ušetříte 2 310 Kč.

Tubular Doom PK

Tubular Doom PK

Tubular Doom PK

A na závěr jedna lahůdka, vhodná jak pro dámy, tak pro pány. Jsou to tzv. ponožkové sporty botky značky adidas pojmenované Tubular Doom PK. Tyto tenisky v olivovém provedení s bílou podrážkou, mají kotníkovou část z pružného materiálu jako ponožky. Krásně obepnou nohu a nabízí pohodlnou chůzi podzimem. Z původních 4 890 Kč dáte nyní za ně jen 1 910 Kč a ušetříte celých 2 980 Kč.

A pokud jste si nevybrali, mrkněte na Queens.cz, kde najdete další hromadu šik kousků.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv